IsaDora

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aninne, Módosítva: 2015. június 23.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Illatanyagmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

julia1122

2020. január 24.

Nem hittem hogy valaha bármi teljes napra tartó matt hatást képes elérni a a bőrömön (még a legjobb mattító/fixáló loose powerrel sem tökéletes a hatás), de ennek sikerül. Nem kell újraázni vele még 8-10 óra után sem. kKválóan működik fényvédőn/BB/CC krémmen és alapozóval is, a fedése valahogy mindig ideális. Nem okoz pattanásokat, fényvédő is van benne ami nyárom mindíg jól jön, a csomagolás is zseniális, még hosszú hónapok táskában hordása után sem törik. Egyedül az árnyalatválasztékot tartom egy kicsit szegényesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

szanii

2019. június 14.

-Sok gondolkodás után jutottam el hozzá, már nem szeretnék drogériás púdert használni így egy douglas által forgalmazott olcsóbb márkát kerestem. 6700-ért jutottam hozzá a 30as matte blond árnyalathoz. Nagyon jól mattít, fényvédő csillogását teljesen lemattítja és alapozó felett is tökéletesen viselkedik. Egész nap kitart. Nagyon szép a csomagolás, a kis pamacs is csoda, és a tükör is nagyon praktikus. Csak ajánlani tudom annak, aki gondolkozik rajta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

kersh

2019. május 9.

Az IsaDora púder nem okoz csalódást a márka kedvelőinek. Hozza a nagyon stabil, minőségi formáját, a remek színpalettáival és tartósságával, fedésének intenzitásával. Csak nagyon vékonyan, púderecsettel szoktam fixálni a termékkel az alapozott arcbőrömet - hogy ne keltsen porcelánbaba hatást - és szerintem erre a célra tökéletes választás. Érdemes viszont a tényleges arcszínhez passzoló árnyalatot választani, csak úgy mint folyékony alapozóból is, mert a fedése kifejezetten erős. Az arcomat tökéletesen mattítja, nem szokott kifényleni nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

angelcare

2018. június 12.

Biztos velem van a gond,de ez a púder nálam csak egy közepeske,7200 Ft-ért meg pláne.Még annyira sem mattít mint a Dodo púderem vagy bármelyik másik a repertoáromból.Nekem ez sajnos pénzkidobás volt.😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Eple

2018. május 6.

Nagyon szeretem! Szép természetes hatású, nagyon jól mattít, a csomagolása is praktikus :)
Update:
Gondoltam hogy kipróbálok egy másik púdert, hát rosszul tettem. Újra is vásároltam ezt az IsaDorás púdert ennél praktikusabb csomagulású és természetes hatású púdert nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Update:

Alicece

2018. május 5.

Már a 4.-et vettem meg belőle évek ota ez a puderem szeretem mert napközben estig szerintem 2 szer ujra javítom a fenyes helyeket!
Az en bőröm mindig atfenyesedik napközben ezert kell egy kompakt segítseg!
Nem alergizál nem érzem hogy rajtam van és jo a formája nem esik ki a kezemből!
Fenyvédő van benne es fedni is tud vastagabban de nagyon vekonyan is lehelet vékonyan fed én ezt szeretem akkor természetes egységes szep bőröm lesz!
Reggeltől estig persze nem birja de ezért taskába való darab is meg amugy se árt igazitani a sminken félidőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Az en bőröm mindig atfenyesedik napközben ezert kell egy kompakt segítseg!
Nem alergizál nem érzem hogy rajtam van és jo a formája nem esik ki a kezemből!

Dalmayr

2015. szeptember 22.

Ez a púder elég kalandos úton került hozzám. Az egyik barátnőm kapta, a baj csak az volt, hogy a 33as matte caramel színben, ami olyan sötét, hogy kb Beyonce tudná rendesen használni. Többször nekem akarta adni (annak akinek minden drogériás termék legvilágosabb színe is sötét...) mondván én többet sminkelek. Egyszer aztán hazahoztam, hogy majd jó lesz valamire. És tényleg jó is lett, mert mostanában ez a kedvenc bronzosítóm. Először nem is akartam bronzosítani vele mert a dobozban nekem nagyon narancsosnak tűnik, de egyébként nem az. Púderként nem tudom milyen, de bronzosítónak szuper. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

gina82

2015. július 28.

Ez a púder csakis öt csillagos lehet.Most nem estem abba hibába,hogy egy-két használat után értékelek.Két hónapja vettem a Douglasba hosszas gondolkodás és utána járás után.eredetileg az Estée Lauder púderéért mentem,ez csak a második verzió volt.De mivel rettentően bunkók voltak az eladók és nem nagyon engedték kipróbálni,hogy tudjam melyik szín lenne jó,így vettem meg ezt.szóval magáról a púderról:nagyon finom szemcsés,gyönyörűen terül,nem lehet túlzásba esni vele,még ha 10-szer megyek át rajta sem.Egész nap mattít,nem kell utána javítani,közepesen fed,amit én imádok,nem maszk szerű és nem okoz ragyákat és nem is szárít.Minden tekintetben tökéletes és a színt is eltaláltam :) 6000.- ami szerintem elfogadható ár egy jó púderért,amit mindennap használ az ember,aki egy jó púdert keres ami tartós is,az mindenképp próbálja ki.Nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

bakosskata

2015. június 29.

Nagyon szeretem. Gyönyörű bababőrt varázsol. Nem tudom hányadszorra vettem már újra és újra. Aki idáig kipróbálta az enyémet, mindenki vett magának is egyből.:) Az ára is baráti, csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

mokkalany

2015. május 23.

Az Allee Douglas boltjában nem volt Mac Blot púder, ami eddig nekem a leghatásosabb mattító volt, de ők jártak rosszul, mert el is vesztettem a kedvem, hogy 8-9 ezret kiadjak egy púderért. Mivel azonban az alacsony árkategóriás termékek közül leginkább bevált Catrice Colour Correcting Mattifying Powder a májusi melegben nem teljesített elég jól, valami középkategóriásat kerestem árban. Ez tűnt a legbiztatóbbnak, bár az 5500 ft. is elég borsos. Még tesztelés alatt van, és vettem hozzá mattító lapocskákat is (abból sem váltak be az olcsók, mint a Catrice vagy az Essence, ezért fogcsikorgatva kiadtam az ArtDecóra 3200 forintot, bár abban 100 db van, ez sem mindegy, és a minőség sem). Eddig nagyon jónak tűnik a mattító hatása, már-már Mac Blot színtű, csak abban reménykedem, hogy nem lesz túl sötét az árnyalat, mert nem a legvilágosabbat vettem a világos bőrömre... Nem vagyok egy könnyen barnuló típus (enyhén szólva), de azért nyárra a picit sötétebbeket is szoktam tudni hordani. Ha meg sehogy sem megy, veszek a legvilágosabb színből is. Megelőlegezem az öt csillagot, majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.