IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laguna, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   Douglas

Trixi

Korcsoport: >54
2020. március 5.

Jól meglepett ez a bronzer. Én is a 05 matte tan árnyalatot választottam, mint @Kamea, ami egy világosabb árnyalat, pont arra jó, hogy éppen csak egy kis melegséget adjon a lealapozott arcomnak, nem lehet vele túltolni a bronzosítást. Még enyhébb kontúrra is alkalmas, mivel matt (de nagyon finomszemcsés), és a színe nem vöröses, nem narancsos, de nem is szürkés árnyalat, szóval ideális. Mattsága ellenére nem ül rá az arcomra, finoman terül. Habár itthon láttam, hogy parabenes, de abban bízom, hogy mivel alapozó fölé használom, és egyszerre nyilván csak minimális mennyiséget, nem okozhat problémát. Szerencsére illatanyag nincs benne. Azon kaptam magam, hogy ezen a télen mindig érte nyúlok. Na és a jó nagy, tükrös kompaktja igazán telitalálat. Többféle árnyalatban és finishben kapható, aki nem ismeri, tegyen vele próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 5.

Kamea

2019. augusztus 30.

Hatalmas, tetszetős kiszerelés, ugyancsak hatalmas tükörrel a kompakttetőben. Mondhatnám azt is, hogy a hatalmas Catrice arcecsetemnek vettem egy hozzá méltó bronzert, de nem így történt. :)
Egy világosabb, matt árnyalatot választottam belőle. Azért mattot, hogy télen is tudjam használni, ha úgy adódik éppen. Világosabb árnyalat ugyan, de nagyon pigmentált és óvatosan jól építhető. A púderpor felülete engem napsugarakra emlékeztető mintára van nyomva. A Catrice bronzeremet cseréltem le erre, pedig azt is szerettem, de a felvitel során már rögtön érezhető, hogy azért ez egy minőségibb termék. Egyáltalán nem porol és - mint ahogyan azt már említettem - nagyon pigmentált. A felvitelt követően a szín mellett egy nagyon enyhe selymes árnyalatot is kap az arcbőr, ami semmiképp nem nevezhető fényesnek, vagy csillámosnak. A porszemek finomra vannak őrölve, ezáltal a bronzer már-már krémes állagú.
Szerintem, életem végéig elég lesz! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szerintem, életem végéig elég lesz! :)

gyik

2014. augusztus 21.

Óriási kiszerelés 35gr! Használható testre és arcra is. Nagyon jó minőségű, pigmentált. Az enyém sötétebb árnyalatú, de arany csillámok vannak benne (87 Golden Tan). Mivel koromból adódóan nekem már inkább a matt sminkek állnak jól, ezért megválnék az én példányomtól, ami épp csak kipróbált. Vagy elcserélném hasonló jó minőségű sötét színű, matt bronzosítóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

laguna

2013. október 16.

nekem 90 bronze tan színben van meg, tökéletes bronzosító szerintem, nem csillog, ezért kontúrnak is lehet használni, nem lesz narancssárgás, nagyon jó a pigmentációja, erős a színe. ráadásul óriási dobozban van, nekem szerintem több mint egy éve megvan, és még van belőle. a nagy tükör is tetszik benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.