IsaDora

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   Douglas

Alapozó és korrektor a finomabb ráncokat optikailag elkendőző lágy fókusz hatással. A beépített ecset segítségével könnyen eldolgozható a lágy, krémes textúra, és egy finom matt finis érhető el. Ideális a smink napközbeni frissítésére, visszacsavarható kiszerelésének köszönhetően tökéletes útitárs hosszabb-rövidebb utazások alkalmával.

dorottyatth

2017. december 3.

Inkább csak zsíros bőrtípusúaknak ajánlom. Picit szárít, de ettől függetlenül szuper,és jól fed :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Miposhka

2017. május 24.

Nagy reményekkel vettem meg, mivel egy világosabb alapozót szerettem volna, mint amim van, illetve abban reménykedtem, hogy le fogja rövidíteni picit a felviteli időt az, hogy ez nem egy folyékony alapozó, hanem stift. Sajnos szerintem világosabbat választottam, mint az arcbőröm természetes színe, de ettől függetlenül eldolgozva egész jó. Egy kis bronzosítóval nem akkora probléma, hogy picit világos. Az ecset engem is nagyon lelkesített, és imádtam is, nagyon puha és praktikus is. Viszont elkövettem azt a hibát, hogy egyszer primert használtam alá, és a primer visszafordíthatatlanul összecsomósította az ecsetet. :( De még így is puha. Mivel nem ez az alapozó vált be legjobban, mostanság nem használom, de lehet fogom még. Állaga miatt nehezebb eldolgozni, így csak 4 csillag, és nem valószínű, hogy újravevős, mivel szerintem soha nem fog elfogyni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

NovakneViki

2017. március 3.

Mikor februárban láttam az első képeket a stick-ről már akkor nagyon megtetszett, főleg, hogy beépített ecsete van. Pont kapóra jött, hogy a douglas-ben egész februárban akciós volt az Isadora, így ez az alapozó is.
A boltban az orromon próbáltam ki, és a színek közül a cool beige bizonyult jónak.
Eldolgozva nincs púderes hatása, szépen fed, az adagolást ki kell tapasztalni, mert több rétegben már nincs meg a könnyed hatása. Az ecsetét jól lehet használni, de én inkább csak javításokhoz használom. Mindennapi felvitelkor a KAP-os alapozóesettel viszem fel.
Az ára kifejezetten magas, de aki szereti a márkát, vagy elcsíp egy akciót annak megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0