IsaDora

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sissy26, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Száraz

Illatmentes szemhéjtus

Könnyű felvitelt biztosít vékony hegyének köszönhetően. Hosszú, elvékonyodó hegyével könnyen lehet vékony és vastagabb vonalat is húzni.

timilla

2018. augusztus 13.

Még csak pár hete használom, de egyelőre nagyon kedvelem. Sokszor próbálkoztam életem során tusokkal, de sosem voltam elég ügyes, többet bosszankodtam az elrontott szemsminkeken, mint örültem volna a szép eredménynek. Ez a filces tus egy álom, nagyon vékony a hegye, de van tartása, és még egy olyan fakezű is egyenletes vonalat tud húzni vele, mint én. A tartóssága is elég jó, majdhogynem vízálló, bár a belső szemzugban el tud kenődni, de amúgy szuperül a helyén marad. Viszont csípi a szememet, ha nem elég óvatosan mosom le, és ezért morcos vagyok rá kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Vica89

2015. február 24.

Nagyon jó állagú és könnyen használható tus! A filces kiszerelések általában hamar kiszáradnak de ennél nem tapasztaltam, most vettem újra másodszor, az előző közel 2 évet kibírt (!) és még midig jó, csak már nem olyan pigmentált.
Egy csillagot elvettem, mert a szemzugban nagyon könnyen megfolyik, a téli, szeles időben, ha picit könnyezik a szemem, rémesen szétkenődik, ha csak ezt használom. szemhéjpúderre kenve viszont tartós, alappal, fixálóval gondolom jól működhet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 24.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.