Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eperhabbal, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2017. június 13.

Kiszerelés:   3,7 ml
Lelőhely:   Douglas

Különlegesen csillogó, vízálló szemhéjtus tökéletes kontúrvonalat biztosító hegyes, de hajlékony applikátorral, amivel szupervékony és vastag vonal is húzható. Gyorsan szárad, erősen pigmentált.

Érzékeny szemre és kontaktlencsét viselőknek is megfelelő, illatanyagmentes, klinikailag tesztelt.

3 színben kapható

MormiOrsi

2017. július 19.

Szerintem szuper termék. Nagyon szép sötét a színe, ami nap végéig olyan is marad. Valóban nem kenődik el köszönhetően gondolom a vízállóságának, viszont este kell egy darabig sikálnom, hogy lejöjjön. Éppen ezért én csak alkalomszerűen használom, mert lusta vagyok minden nap a lemosással pepecselni (tudom, ez az én hülyeségem). De ezt leszámítva csak ajánlani tudom bárkinek, aki tartós és igazán fekete tusra vágyik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Vikcy

2017. április 18.

Szerintem borzalmas!Nem tartós,nem szèp színű.Pènzkidobàs volt!:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Szerintem borzalmas!Nem tartós,nem szèp színű.Pènzkidobàs volt!:(

Adriiiii

2017. február 19.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve!! A vízállót vettem eddig kétszer, nem jön le, szép, intenzív a színe! Megéri az árát! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

szepkinga

2016. szeptember 8.

Életem legjobbja, gyorsan szárad és olyan szinten vízálló, hogy egy napig pancsikolhatnék a medencében és nem szedné le. Nagyon szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

zöldike'91

2015. augusztus 28.

Vékony, gumiszerű réteget képez, így tényleg tartós és vízálló. Ami a lemosást illeti, én vattakoronggal vagy fültisztító pálcikával és némi oliva olajjal gyorsan megoldom. A loreal kímélő szemfestéklemosó is megbirkózik vele, csak lassabban. :) A felvitel is gyorsan megvan a saját ecsetjével. Majdnem minden hétköznap használom karácsony óta (azaz 8 hónapja) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

noemi90

2015. március 8.

Nekem a sötétbarna van, nagyon nagyon tartós, és szép vékony vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 8.

Bonita00

2015. január 28.

árba jó. szép fekete. nekem csak ezekkel az ecsetfajtákkal van bajom, olyan merevek. ha megdőltöm hogy ne csak a kis tűhegyvégével karcolgassak, nagy foltot maszatol az oldala. kíváncsi lennék, hogy lehet jól használni. nagyon folyós, de nekem nem baj. én másik ecsettel használom, ami nekem megfelelőbb a festéshez. amúgy rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

gretam17

2014. május 26.

emelgetik az árát de nekem 1 évig elég volt, ár érték arányban megfelelő, próba képp msot cseréltem MAC liquid eyelinerre ami ROSSZABB mint az isadora, bár a nap vége felé nemárt ráerősíteni az isadorára kikell tapasztani hogyan fakul a szemen, vastagan felvinni tilos !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

vichikee

2014. február 13.

Nagyon tartós, nagyon szép, erős színe van és könnyen kezelhető! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 13.

Nagyon tartós, nagyon szép, erős színe van és könnyen kezelhető! Imádom! :)

Svetlana

2013. április 13.

Valóban vízálló, nagyon tartós, sőt lemoshatatlan! Könnyű használni az ecsetét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Valóban vízálló, nagyon tartós, sőt lemoshatatlan! Könnyű használni az ecsetét.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.