IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit89, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Douglas

Érzékeny szeműeknek és kontaktlencsét viselőknek. Illatmentes.

Ár: Csere , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

hoya94

2021. április 16.

Nekem a Volume változata van meg. Sokféle hypo-allergén és természetes eredetű szempillaspirált kipróbáltam, mert lényegében annyira érzékennyé vált a szemem a sok kontaktlencse viseléstől, hogy semmilyen spirált nem tudtam már használni mindentől begyulladt a szemem. Egy időre fel is adtam a reményt, aztán rátaláltam erre a termékre és beruháztam egyre. Úgy néz ki csodák csodájára, ez nem okoz irritációt, így én ajánlom hasonló problémával küzdőknek. Csak azért nem 5*, mert hosszú távon még nem tudom fog-e mégis okozni valamilyen problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Szila20

2020. január 12.

Azt hiszem, nekem az újabb verziója van meg, de ha jól sejtem, ez az a termék. :) Én nagyon szeretem, szép dússá varázsolja a pillákat és csak akkor tapasztja össze a szálakat, ha én bénázok. :) Picikét potyog, de nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Trixi

Korcsoport: >54
2017. január 25.

Jókat olvastam erről a szempillaspirálról, ezért célirányosan mentem és megvettem. Elsőrendű szempontom az érzékeny szemre ajánlottsága, parfümmentessége, második szempontom a tartóssága, harmadik pedig, hogy minél jobban vastagítsa, hosszabbítsa, szétválassza a pillákat, több rétegben alkalmazható legyen csomósodás nélkül, erőteljes fekete színe legyen. A második szempont kivételével valamennyit teljesíti, sajnos este már pandaszem jelenség van, úgy 10 órát bír ki (nem kánikulában), ami azért nem annyira rossz teljesítmény. A keféje pont az a kicsi, sűrűszőrű kefe, amit imádok, mert odafér a szemzugokba is, a szempillatőbe maszatolás nélkül lehet feltolni. Krémes állagú a festék, szerintem hamar sűrűsödős, és viszonylag kevés a 7 ml 5000 Ft körüli árért. Mindezek alapján 5 csillagot nem kap, de érzékeny szeműeknek szívből ajánlom, kevés ilyen jó spirál található a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 25.

Eple

2016. április 3.

Update: Próbáltam már azóta másik szempillaspirált de mindig visszatérek hozzá, ennél jobb spirálom még nem volt!

Nála jobb spirálom még nem volt! Tartós, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, a keféjét imádom, nem vesz fel sok festéket! Ezentúl csak őt fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

judit89

2013. július 1.

Nem irritál, szépen szétválasztja a pillákat, jól használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Nem irritál, szépen szétválasztja a pillákat, jól használható.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.