IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mágnesezhető körömlakk, fix mintákkal.

ladybird80

2014. november 2.

Több színben is próbáltam (Northern light, Lady Iron) és több mintával, szeretem, mert különleges hatást varázsol a körmeimre különösebb extra fáradtság nélkül. :) De tényleg kell fedőlakk, mert anélkül elég mattos hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

Bellezza

2013. március 13.

Én karácsonyra kaptam, lila színű, több minta is van a mágnesre; csíkok, meg csillag is. Szép árnyalat, de fedő lakk nélkül matt hatású amit én nem szeretek, szóval kell rá fedőlakk is. De vigyázni kell mert könnyen feloldja és elmosódnak a minták.
Mivel drága -1csilag, de amúgy minőségi, dekoratív körömlakk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Mivel drága -1csilag, de amúgy minőségi, dekoratív körömlakk. :)

agica1989

2012. október 31.

Én csak a teszterét próbáltam ki egy Müllerben és nagyon tetszik. Rajta hagytam azon az egy ujjamon és elég tartós, már 3. napja semmi baja és a csíkok is jól látszódnak. Bár sikerült párszor hozzáérnem a mágneshez és kezdhettem elölről, de ez biztos azért volt, mert a mágnes rögzítve volt és nehéz volt rendesen hozzáérni.
Az árát sokallom (ezért is a 4*), így nem is vettem meg. Bár most, hogy az olcsóbb márkák hasonló körömlakkjairól elolvastam a véleményeket (és ehhez még 1 féle mágnes hozzá is van) lehet, hogy ráveszem magam. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide