IsaDora

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

1000Ft - IsaDora Matt Rúzs 03 - Red Carpet árnyalat, utazó kiszerelés
Ár: 1000 Ft , Eladó: katt
Állapot: teljesen új, sosem használt, de kinyitáskor egy icipici darab a hegyéről letörött, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, előreutalás esetén postázom is. Az ár a postaköltséget nem tartalmazza.
990,- IsaDora Perfect Moisture Lipstick
Ár: 990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost
Bcinti00

2019. október 19.

Jól fed és elég tartós, gyönyörű színekben kapható

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Jól fed és elég tartós, gyönyörű színekben kapható

Bozizu

2019. július 11.

Nekem a 01-es Bare Bohemian árnyalat van meg. Gyönyörű szín, szépen terül, erősen pigmentált, krémes állagú, nem szárít, azonban rajtam egyáltalán nem tartós. Egy óra alatt akkor is lekopik, ha semmit nem csinálok, úgy értem, hogy nem eszem, nem iszom, még csak nem is nagyon beszélek. Pedig örültem, hogy végre találtam egy olyan matt rúzst, ami nem természetellenesen matt, hanem marad egy minimális bőrfénye, de így ezzel nem tudom mit kezdjek. Még kísérletezem, hogyan tudnám tartósabbá tenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Lussi

2018. december 2.

A Bare Bohemian árnyalat egy terrakottás-nudos szín rajtam. Nagyon megszerettem, pedig nem vagyok oda a nude rúzsokért, de a kedvenc pirosam melett ehhez nyúlok a legszívesebben. Krémes, nem ül bele az apró ráncokba, de természetesen étkezés ütán újra kell kenni. Emellett nem szárít, aminek külön örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

ortyika10

2018. április 17.

nagyon szép árnyalatok vannak, végre egy illatmentes rúzs, amitől nincs rosszul az ember, és a krém állagához képest eléggé tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Tesa

2018. február 23.

Nagyon megvagyok elégedve a minőségével.Szépen mutat az ajkakon, gyönyörűen ráül, és relatív ragaszkodóan ott is marad. Az ivást jól bírja, evés után picit azért kopik. Abszolút nem szárít, de nem is az a túl krémes fajta, amit kényelmetlen lenne viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Rendoca

2017. március 15.

A Deco Rose árnyalatot választottam és azt kell mondanom, hogy nagyon tetszik. :)
Kellemes viselet, tartós, valóban matt ... ennek ellenére mégsem szárít. :)
Tervezem még más árnyalatok beszerzését is. :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Kellemes viselet, tartós, valóban matt ... ennek ellenére mégsem szárít. :)
Tervezem még más árnyalatok beszerzését is. :) :)

DreamyGirl

2016. május 25.

Tartós, nem kenődik el. Az evést, ivást is bírja. Gyönyörű a színe. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Adrianabusi

2016. május 20.

Tesztelésre kaptam egy mini, 2,5 grammos változatot, Red Carpet árnyalatban! :) Annyira mesés, a színe élénk és nagyon piros. A fedése és a pigmentáltsága kiváló, a hidratáltsággal sem volt problémám. Egész biztos fogok vásárolni több ilyen rúzst! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

2016. április 25.

Itt sikerült csere útján hozzájutnom egy mini "06 Deco Rose"-hoz. Nagyon szép, rózsaszínes-pinkes színe van, nem csont matt mint a MAC matt rúzsai, de nem is csillog, olyan bársonyos finish-e van. Jól pigmentált, egy húzással is fed, nem csúszkál, nem ül meg a barázdákban, közepesen tartós, elég egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Vanília

2016. április 15.

Ez a rúzs szerelem!:) Itt szereztem be a krémmánián és beletrafáltam: a 06-os deco rose a kedvenc árnyalatom lett, tényleg csoda a szín. Nagyon szeretem benne azt is, hogy matt, de kicsit sem szárít - viszont, amit meg kell jegyeznem, rajtam sajnos nem olyan tartós, mint ahogy írták néhányan. De ez abszolút nem zavar, legfeljebb újra felviszem - az is jó érzés:) Mindig elérhető helyen van a táskámban és tényleg a favoritom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.