Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 17.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Száraz

Gyors, krémpirosító ceruza

Áttetsző színt és fényt ad az egészséges, ragyogó kinézetért. Építhető az enyhétől a közepes fedésig. Nagyon könnyed, krémes a textúrája, ezáltal hidratáló hatású. Kicsavarós kiszerelésű, így bárhol, bármikor használható. Felvihető ecsettel és ujjbeggyel is.

Teszt: IsaDora Twist-Up Blush&Go Bronzosító Stift

mmaryann

2019. május 20.

Isadora Blush Stick 'N Brush pirosítót használom Rocky Rose színben és rendkívül elégedett vagyok vele! Többször próbálkoztam már stiftekkel, de nem igazán tudtam őket eldolgozni, a pirosító szinte mindig beleült a pórusaimba.
Ez a stfit rendkívül könnyen felvihető (egy-egy csík az arc két oldalára), hihetetlenül természetesen hatást nyújt az eldolgozás után. Én ujjal dolgozom szét, azt vettem észre, hogy jobb, mint az ecsettel. Baráti áron jutottam hozzá itt a Krémmánián, de valószínű, hogy teljes áron is meg fogom venni, mert nagyon-nagyon jó termék! Jó szívvel ajánlom mindenkinek! 5********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Szimica

2016. szeptember 21.

Update: Egy év alatt mindennapos használat mellett elfogyott, ettől függetlenül aranyat ér a sietős reggeleken :D

Istenem...amióta megjelent azóta fájt érte a szívem...Aztán egy must have pillanatban megvettem az English Rose árnyalatot, imádom csodás, nagyon baba arcot csinál. Két csík jobbra, két csík balra, ujjbeggyel eldolgoz és kb. fél perc alatt készen vagyok. Nagyon kellemes árnyalat, alig fogy, pedig mindennap használom, másért már nem is nyúlok :) Egyszer kell beruházni rá, aztán talán örül az ember ha egyszer elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Summerof69

2016. február 6.

Nálam tavaszt csinált ez a pirosító! A 80 Spring in Paris árnyalatot választottam és bátran ajánlom bárkinek, aki igazi rózsás pírt szeretne varázsolni magának. Jól felvihető, a helyén marad egész nap. Mattító alapozóval használom és igazi egészséges fényt is ad a bőrömnek. Igazi utazó alapdarab. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 6.

Mesi

2015. augusztus 9.

2015.07.09.
Ééés meg is van a Bermuda Bronze! :) Hurrá, kicsit hidegebb bronz, nem az a narancsos beütésű, mint ugyanebből a N.Y. Coffee Shop árnyalat. Nagyon könnyen eldolgozható, talán ujjal még jobban, mint ecsettel. Tényleg nem kell a mennyiséggel finomkodni.
Talán egy fokkal kevesebb csillámmal jobban bírnám, de tulajdonképpen 1,5 hete csak ezt használom, így inkább nem panaszkodom.
Fixálás nélkül rajtam sajnos nem olyan tartós, mint pl. a clinique chubby blush vagy az artdeco krémes pírja, de egy vékony púderréteggel nincs probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

2015.07.09.

gina82

2015. július 21.

Ő egy Királynő a pirosítók között.Ennyire tökéletes nem lehet :) Nekem az English Rose van meg,ami tökéletesen passzoló,finom szín.Nem lehet túlzásba esni vele.Kb 20 másodperc alatt felrakom és eldolgozom.Egész nap a helyén marad.Nem csillog,nem villog,nagyon kis kifinomult selymes szín.Nem okoz ragyákat sem :) Imádni való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

2015. június 11.

Egyszerűen csodás, már régóta szemeztem vele, aztán megvettem az English Rose-t. Szerettem volna (szeretnék) Bermuda Bronze-ot is, de vagy csak teszter van belőle vagy az sem. :-(
Könnyű használni, ahogy az előttem szóló írta, két-két csík a két orcára, ujjal elmaszatol, kész. Gyönyörű színt ad és tartós, és szerintem nagyon sokáig elég lesz, így megéri az árát.
Ha valaki esetleg megválna a Bermuda Bronze-tól, kérem szépen, hogy szóljon (vagy ha valaki lát valamelyik Douglasban belőle).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

wishes

2014. március 7.

Nekem a Coral Island van meg. Az általam eddig próbált pirosítóstiftekhez képest sokkal kellemesebb az állaga, szerintem könnyebben csúszik, "puhább". Én két szorosan egymás mellé húzott, határozott vonal széleit szoktam az ujjammal finoman elmacókolni - ha természetesebb hatásra vágyom, akkor kézzel, ha viszont szeretném, hogy érvényesüljön a kontúr, akkor csak finoman elsimítom ecsettel a pirosítás széleit.
Nagyon kellemes, hidratáló állaga van, ami alatt nem néz ki liszteszsáknak az arcom és még egy kis egészséges fényt is kap. Sajnos krémes termék lévén külső behatásra hajlamos elkenődni, de egy leheletnyi transzparens púderrel meg lehet azért fogni.

Update: Tulajdonosa lettem a gyönyörű Bermuda Bronze árnyalatnak is, és talán még nagyobb szerelem, mint a Coral Island ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.