IsaDora

Ár:   6000-10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. november 26.

Ár:   6000-10 000 Ft
Lelőhely:   Douglas

Élénkíti a bőrt, minimálisra csökkenti a fáradtság jeleit. Elfedi az apróbb hibákat és a kisebb ráncokat. Hosszantartó hidratálást biztosít a bőrnek. A fedése közepes.

Kiszerelés: 30 ml

manettt

2019. május 15.

Jó kis könnyű alapozó, szeretem. Fedése közepeske, a bőrhibákat nem fedi el, de nekem nem is erre kellett. Nagyon fakó és sápadt az arcom, de ezzel szép egészséges és egyenletes lesz az arcszínem. Nagyon világos a bőröm színe, a fair árnyalat tökéletes rá. Nem szárítja a bőrömet összességében, de a nagyon száraz részeken sajnos nem az igazi nekem. Könnyű eldolgozni, kevés is elég belőle, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

bartazsuzsanna

2018. április 14.

Kedvenc alapozóm. Gyenge-közepes fedésűnek mondanám, inkább annak való, akinek nincs sok bőrhibája, de szeretne egy kis fedést, egy kis színt az arcára,. Könnyű vele dolgozni és nem lesz "cakey" a végeredmény és elég tartós is. Nagyon szeretem, és szerencsére viszonylag kevés elég belőle az egész arcomra, mert az ára viszont a lélektani határomat súrolja. De ha (egyszer) elfogy, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Drabti

2017. november 19.

Nagyon szépen fed. Szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Nagyon szépen fed. Szépen el lehet dolgozni.

redakkrisztinaa

2016. május 12.

6-os illetve a 10-es árnyalat van meg nekem , mindkettőt nyertem az Isadora Karácsonyi játékán . Elég sötét mindkét szín , bár már most talán a 6-os jó lesz , mert szolizok . A fedése közepes , az illata elég kellemetlen számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

anile

2016. április 29.

3 hete használom ezt az alapozót. A fedését inkább gyengének mondanám, ezért azoknak ajánlanám, akiknek nincs sok takargatnivalójuk, inkább csak egységesíteni szeretnék a bőrképüket, mert azt viszont nagyon szépen teszi. Az arcomat nem bántotta, szerencsére nem jöttek ki újabb ragyák. A homlokom púderrel pár óra alatt átfénylik, na de nem is várok csodákat. Alapvetően jó kis alapozó, a helyén marad egész nap. Csodaszernek nem mondanám, illetve az ára miatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

koli

2016. február 18.

Nyáron használtam ezt, és meg voltam vele elégedve. Nem kifejezettem tartós, de sokkal szebb lett tőle a bőröm és a színe is tökéletesen passzolt, nem volt maszk hatása, könnyen kenhető, nem okoz száraz foltokat továbbá viszonylag sokáig elég. Azonban télre nem kifejezetten ajánlom, hidegben nem úszom meg száraz foltok nélkül. Ha nem lenne ennyire drága, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Livomivo

2015. február 24.

Száraz-kombinált a bőröm, pirosas, pigmentfoltos, tág pórusos, és még hihetetlenül világos is. Mindezek mellett ez (és minden más) az alapozó jól teljesít, HA primert, porpúdert és fixáló sprayt is használok. Azt aligha lehet elvárni egyetlen alapozótól sem, hogy önmagában 7-8 órát kibírjon, különösen problémás bőrtípusoknál.
Ez a termék valóban eltünteti a fáradság jeleit, és valóban nem szárad ki alatta a bőr. Könnyen terül, a fedése közepes, kellemes a viselete. Illatanyagot nem tartalmaz, így sem az érzékeny bőrömet, sem a szememet nem irritálja. Tök jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

app+324

2015. január 31.

Én jelenleg ezt használom de nem szeretem . Világosnak világos ...de nekem nem eléggé . Szinte fehér a bőröm nagyon pattanásos és zsíros . A hibákat úgy ahogyan elfedi de olyan 4 óra múlva átfénylik és olyan leszek mint egy viaszbaba + ha csak egy kicsit is hozzám ér bármi is már leszedi és újra kell kennem (pl: Sál,felsők,) Viszont nagyon szép hatást kelt és nagyon finom krémes . A fedése közepes de építhető. Én 80 00 FT körül vettem (Douglas). De ennyire egy olcsó drogériás alapozó is jó ...sőt még jobb is .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 31.

Madi

2014. április 15.

Poor2agnes mindent leírt, amit mondhatnék erről, teljesen elégedett lennék, ha lenne egy még világosabb árnyalata, mivel ismét sötét lett nekem a legvilágosabb. Akár csak a Chanel alapozónál, itt sem fogok emiatt csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

poor2agnes

2013. december 12.

Ez szerintem ár/érték arányban egy szuper alapozó!! Ha tehetném, hat csillagot adnék neki. :)
Szép színei vannak, világos bőrűek számára is. Könnyű állagú, mégis jól fed és tartós. Az én bőrömre tökéletes, nem zsíros, viszont hidratál. Nem szárít, nem lesz túl púderes. Természetes hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.