Isana

Ár:   370 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Gyógynövények kivonatával, normál és zsírosodásra hajlamos hajra, szilikonmentes.

Kiszerelés: 300 ml

domjandora11

2018. március 30.

Nekem is bevált, utazó kiszerelést vettem, de lehet a nagyobbal is megpróbálkozom, mert a gyógynövények tényleg csodaszerek a hajra! Az összetevői meg csodásak!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Lengyelnicc

2018. február 24.

Nekem valahogy az ellentéte jelentkezett. A száraz végű hajamra csodaszer lett, de gyorsabban zsírosodik a hajtövem. De 4pont mert fényes és egészségesebb lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

MissKB

2017. december 28.

Azért vettem meg ezt a sampont, mert bármit használtam a hajamra, semmi sem segített, mindentől nagyon gyorsan zsírosodott. Nem mondom, hogy ez megoldotta a problémámat, de ezzel a samponnal tudtam tartani a heti két hajmosást. Az illata valóban gyógynövényes, kicsit talán csalánra emlékeztető, de nem zavaró. Sajnos eléggé szárította a hajam végét és hajmosás után alig bírtam kifésülni a bogokat, pedig használtam hajápolót is (ezért a mínusz 1*).
Összességében azonban elégedett vagyok vele, zsírosodás miatt vettem meg, azon valamennyit segített, az ára pedig nagyon baráti. Jól habzik, jól tisztít, ár-érték arányban tényleg kiváló. Most kipróbálok más termékeket is, de azt hiszem vissza fogok térni ehhez később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

mosomedve

2017. október 4.

Nekem bejön ez a sampon, mert sokat javított a hajhullásomon. Érdemes megfigyelni az összetevőknél, hogy tényleg benne vannak a növényi kivonatok és eléggé az elején, ami azt jelenti, hogy nagyobb mennyiségben vannak jelen, hiszen mennyiség szerinti csökkenő sorrendben tüntetik fel őket. Nem kell egy nem tudom milyen okostermékre gondolni, ami kitalálja, hogy milyen problémái vannak a hajadnak (erre amúgy a márkásak sem képesek feltétlen), de esélyes, hogy a 7 gyógynövény közül legalább 1-2 segíteni fog, ha fejbőrrel, korpával vagy hajhullással kapcsolatos problémád van.
Ha nem szereted a szárító, habosodó klasszikus (nem natúr samponokat), akkor ne ezt vedd, a gyógynövénykivonatok miatt viszont hétköznapi hajmosásra tökéletes.
Az illatán is lehet érezni a jó összetevők jelenlétét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Az illatán is lehet érezni a jó összetevők jelenlétét.

jatekny

2017. július 31.

Azért vettem mert egy ideje mindentől lezsírosodik a hajam ami amőgy nagyon vékony szálú és a vége száraz.
Nagyon szuper illata van,jól habzik és olyan szép fényes lett a hajam mintha frissen lenne festve.
Nagyon meg vagyok elégedve ,eddig 2 szer használtam.Az egyetlen bajom vele,hogyallergiás vagyok a parfumre és ebbe van ezért kicsit viszket a fejem tőle.
update:
Annyira viszketett tőle a parfümre allergiás fejbőröm,hogy kénytelen voltam abba hagyni.Az illata toovábbra is nagyon tetszik így elhasználom tusfürdőnek.Sajnálom nem vált be samponnak,de így nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

update:

kivike

2017. június 20.

Az utóbbi időben többféle sampont kipróbáltam a Niveától a prémium koreai termékekig, és azt kell, hogy mondjam, ez vált be a legjobban. Korábban bármilyen sampont használtam, max. 4 nap után zsíros lett a hajam, ettől meg 6 napig is vállalható. Az ára nevetségesen alacsony ekkora kiszerelésért. Újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

Rommie77

2017. február 20.

Nekem eddig abszolút bevált, jól tisztít, szépen felhabzik, az összetevői is szimpatikusak. Az illata nagyon szolid, szinte nincs is neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

kerteszke

2017. január 26.

Úgy gondoltam, ideje szüneteltetnem az előző samponomat, mert nagyon hozzászokott a fejbőröm, ezért választottam egy olcsó terméket a Rossmannban. Jó illata van és kellemes tapintása lett a hajamnak hajmosás után. Egy flakonnal mindenképp elhasználok belőle. Négy csillagot adok rá, mivel az ötöt a tényleges csodaszernek tartogatom. Számomra a jó ár-érték aránnyal kiérdemelte ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

pniki93

2016. május 27.

Több flakonnal is elhasználtam, nekem teljesen bevált. Kizárólag azért váltottam, mert van benne szulfát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Matilda

2016. március 15.

Nagyon nem jött be sajnos :( Annak ellenére, hogy milyen jó kis növényi kivonatokat tartalmaz, sajnos összességében mégsem jó a sampon. Leginkább a tisztító hatásával nem vagyok megelégedve. Hajmosás után olyan mintha már 1-2 napos lenne a hajam, pedig mindig duplán samponozok. Valahogy a tapintása meg a tartása sem tetszik a hajamnak utána, úgyhogy nekem egy használat elég volt belőle. Mivel kidobni nem szoktam semmit ami nekem nem vált be, továbbadtam anyukámnak, de ő is hasonló véleménnyel volt, úgyhogy majd apukám elhasználja a 3 szál hajára, arra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Salvia Officinalis Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.