Isana

Ár:   149 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wifee, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Tisztítás és frissítés - ez az aktívszenes lehúzható arcpakolás pórusmélységig tisztítja a bőrt és így optimálisan előkészíti azt a további bőrápolásra. A megszáradt arcpakolás lehúzásakor eltávolítja az elhalt hámsejteket, faggyúlerakódásokat és a szennyeződéseket. Rendszeres használat esetén gátolja a tisztátalanságok megjelenését, és ezzel finomítja a bőrképet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Gebriella

2021. február 27.

Kicsit kakukktojas leszek :)

Tag polosu , nagyon minteszeres borom van. Mindenfele draga kencefice maszkot próbáltam mar ki és más isana terméket de ez vált be a legjobban.
Kb. Már 5 eve megtalalhato a polcomon, imádom. :)
Nagyon puha lesz tőle a borom, minteszereket nagyon durván halvanyitja, a tag pórusok szinte látványosan összemennek, számomra tényleg hihetetlen a változás
Egyszerűen imadom :)
A száradást meg sose nézem mennyi idő, mert mindig egy rész sorozatig hagyom fent, így gyorsan elrepul az idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

Kicsit kakukktojas leszek :)

Kb. Már 5 eve megtalalhato a polcomon, imádom. :)
Egyszerűen imadom :)

Provence

2020. szeptember 19.

Hát ez valami borzasztó! Ma este kentem fel, tömény alkoholos ragacs az egész, már akkor kicsit égette az arcom (pedig nincs érzékeny bőröm). A 15 perc száradási idő kamu, vagy fél óra kellett mire le tudtam húzni. Maga a lehúzás sem ment simán, nem is sikerült egyben leszedni, néhol az arcomat is vitte magával, de olyan szinten, hogy az államnál 2 oldalt tiszta vörös lett a bőröm, és hámlott is, utóbbit még soha nem tapasztaltam egy maszknál sem, pedig igazi fekete öves vagyok a témában. Tény, hogy puha lett utána az arcom, és még a pihéket is levitte, de még most, 4 órával később is ég és kicsit piros az államnál, pedig már meg is mostam azóta. A másik felét nem is használom el (az arcomra biztos nem, a lábamra lehet gyantaként kipróbálom, mert kb. akként viselkedik :D)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Kirivarga

2020. július 30.

Egyetlen előnye, hogy eleinte puhává teszi az arcbőrt, kiszedi az arcon lévő apró szőrszálakat, de nekem a miteszerem csak több lett a homlokom és arcom közti részen, máshol nem igazán, de én nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Dominikay

2020. június 21.

Erősen érezhető benne az alkohol, szárít, száradási idő több mint amit írnak, irritációt okozhat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Manov

2020. május 15.

Régebben sok ilyen csomagot elhasználtam. Az illata számomra nem zavaró. 15 perc hatóidő kevés a teljes száradáshoz, 30-40 perc után húzható le és olyankor sem jön le mindig egyben. Korábban valamiért azt hittem a lehúzhatós arcmaszkok hatásosabbak, ezért olyanok után nyúltam inkább mindig. Ma már nem szereti a bőröm és inkább a Balea pórusfinomító tisztító maszkját használom, az jobban bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

FestettBoszi

2020. május 15.

A szaga tényleg rossz, de elviselhető. Könnyű felkenni és eloszlatni az arcbőrön. Nem 15 perc alatt szárad meg, kell neki 30-40 perc. Egészben le lehet húzni, ez nagyon könnyű. Nekem amúgy sincs sok mitesszerem, de ha 1-2-t kiszed, akkor sokat mondok.. Pedig előtte puhítom a bőröm. Viszont brutál puha utána, bár ezután a Holt-tengeri maszkot szoktam használni. Nem hiszem, hogy újra venném..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Esztii78

2020. március 16.

Semmit sem ért, még a bőröm sem lett tőle puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Semmit sem ért, még a bőröm sem lett tőle puha.

Zsan31

2020. február 27.

Nekem az új csomagolású (letisztult fehér dizájn) volt. Katasztrófális termék. Nehéz volt felkenni, mert ragadt és áradt a tömény alkohol amitől öklendeztem.
Semmit nem csinált, ellenben az alkohol marta az arcomat. Ilyet egy maszknál sem tapasztaltam még.
Áldom az eget, hogy csak egy csomaggal vettem. 0 csillagot kapna, de olyat nem lehet sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

kaposztamester

2019. október 28.

Szerintem is borzalmas . Ragacsos , büdös , és nem csinál semmit .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Szerintem is borzalmas . Ragacsos , büdös , és nem csinál semmit .

detti23

2019. október 28.

Az utóbbi időben elég zsíros a bőröm és óriási pórusaim vannak, szóval gondoltam teszek egy próbát. Sajnos valóban nagyon büdös felkenéskor, de én könnyen el tudtam oszlatni az arcomon. Kb 20-25 percet hagytam fenn, ezután meglepően szépen egyben le tudtam húzni. Minimálisan tisztította a pórusokat, a bőröm puhább lett utána, de tartósabb eredményt nem hinném, hogy el lehetne vele érni. A második tasakot még elhasználom szívesen, de újra nem veszem, mert semmi különöset nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.