Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A különösen tápláló és gazdag formula értékes mandulaolajjal és sheavajjal,valamint az E-vitaminnal és allantoinnal kényezteti és ápolja a nagyon száraz kezet.

Ár: 300 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, megbeszélés szerint

Gica81

2020. június 27.

Próbaként vásároltam meg, kézkrémre mindig szükségem van alapon. Ár-érték arányban szerintem jónak mondható. Gyorsan beszívódik, az illata is kellemesen érezhető. Hidratáló hatása rövid ideig érezhető a kezeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

sziszoka

2020. június 19.

Megvettem,még ilyenem nem volt alapon,és milyen jól tettem.Olcsó,de hozza,amit egy kézkrémtől elvárhatunk:gazdag krém,de csodásan beszívódik,illata nagyon kellemes.Illata nekem nem mandula,hanem kicsit karamelles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Mmmellii

2020. május 7.

Napközben kézkrémként, este lefekvés előtt pedig maszkként használom. Szuper krém, a sok kézmosás, alkoholos kézfertőtlenítés miatt kiszáradt bőrömet is teljesen helyrehozta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

tonic

2020. május 2.

Szeretem a hatását,illatát,és hogy rendbe teszi a kezem,most,hogy muszáj minden este bekennem valamivel a sok fertőtlenítés után (egyébként hajlamos vagyok elhagyni,ha nincs kedvem kenegetni..) Szerintem jó, biztosan fogok még venni, még úgy is,hogy sokfélét próbáltam.Az újabb, rózsaszín tubusos van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 2.

zentai.zita

2020. március 30.

Nagyon szeretem. Jó az állaga, s imádom az illatát. Ha nagyon lestrapálom a kezemet, akkor nagyon hamar, pár nap alatt segít rendbehozni. Nekem viszonylag hamar be is szívja a bőröm. Már nem az első, s valószínűleg nem is az utolsó tubust használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

wildrose

2020. március 26.

Kellemes, telt illatú, közepesen testes állagú kézkrém, kicsit lassabban szívódik fel, és hagy egy kis zsíros réteget, de ez nem vészes. Szépen táplál, bár extrém száraz bőrre kevés lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 26.

DianeD

2020. március 23.

Nagyon szerettem! Talán egy éve kaphattam az első tubussal, de nagyon sokáig elég volt nekem, mert nem kellett belőle túl sokat használnom. Egyszerűen imádom az illatát, és gyorsan rendbe hozza a kiszáradt bőröm. Mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

v1v13n

2020. március 19.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet! Az ekcémámat rendbeteszi, nem csíp(!), testes, de 10-15 mp eldolgozás után már beivódik, nekem ez bőven megfelel. Nem mellesleg isteni az illata, és kézmosásnál is érzem, hogy védőréteget képez a bőrön (a jó értelemben :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

ViktoriaVrd

2020. március 2.

Nekem is mar az uj verzió van meg. Napkozbeni kezkremnek tokeletes, egy-ketszer bekenem vele a kezem, es hidrataltan tartja estig (akkor egy ekcemara valo kremet hasznalok, mert hajlamos vagyok ekcemara). Szuper darab, biztos, hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Katica0919

2020. január 23.

Nekem már az új csomagolással is megvan, a rózsaszín tubus, de nem tudtam, hogy ugyanaz, csak az illata nagyon emlékeztetett egy korábbi kézkrémemre. Az újabb talán kicsit könnyebb, a korábbi nekem mintha sűrűbb lett volna. De az illata jó, ezzel sikerült szokássá tennem a kézkrémezést. Hamar felszívódik, kivéve ha túlzásba esem vele, akkor több ideig kenegetem.
Mindenképp megéri, hatásos, gazdaságos, jó áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Mindenképp megéri, hatásos, gazdaságos, jó áron.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin