Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A különösen tápláló és gazdag formula értékes mandulaolajjal és sheavajjal,valamint az E-vitaminnal és allantoinnal kényezteti és ápolja a nagyon száraz kezet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dorinabognar

2022. december 16.

Nekem a rózsaszín csomagolású van meg. Egy másik Isana kézkrémmel jó tapasztalatom volt (Aloe Verás), ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Sajnos nem jött be annyira. Nagyon jól hidratál, szép a csomagolása is, gazdaságos kiszerelésű, de az illata nem tetszik. Nagyon cukros, édes illata van, nekem egy kicsit sok.
Ezen kívül teljesen jó kézkrém, elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 16.

Ezen kívül teljesen jó kézkrém, elhasználom, de nem fogom újravenni.

n.anett1993

2022. május 19.

Rózsaszín csomagolásban ismerem, nagyon kellemes illata van, jó az állaga, könnyen beszívódik és sokáig puha marad a kezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

kissagi19

2021. február 13.

Újrafogalmazták, a csomgolása is rózsaszín lett. Az illata lényegesen kevésbé szantálos, a hatása is gyengébb lett...

19.04.14
Véletlenül vettem sima kezkrém helyett. Nagyon jó véletlen volt :)
Az illata csodás szantálos-kicsit fűszeres. Remekül hodratálja a kezeim és a lábaim. Az uj parfümömre nagyon hasonlít: Mon Guerlain utánérzés. Nagyon finom.
Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

19.04.14
Véletlenül vettem sima kezkrém helyett. Nagyon jó véletlen volt :)
Újravevős

Nicolett022

2020. december 21.

Kicsit lassabban szívódik be, mint azok a krémek, amiket ez előtt használtam, de jól hidratál és az illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Fairy0124

2020. november 26.

Jó kis krém! Eléggé zsíros, bár az Alverde gránátalmás krémjét nem múlja felül. Illata nagyon finom. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Bettina1984

2020. október 26.

Alapvetően Balea - Dm párti vagyok, ha saját márkás termékről van szó.
De még kell, hogy mondjam kellemesen csalódtam ebben a kézkrémben.
Sokkal hamarabb beszívódik Balea - s társánál, finomabb az állaga, könnyebben eldolgozható, remélem ápolás terén is jobban teljesít Balea író és citromosnál, pedig annak is nagyon finom illata van, de nehezen szívódik be, és a kezemen viaszos réteg marad.
Nem volt nyerő.
A csomagolása is nyerő - ISANA
Egyenlőre 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 26.

Alapvetően Balea - Dm párti vagyok, ha saját márkás termékről van szó.
De még kell, hogy mondjam kellemesen csalódtam ebben a kézkrémben.
Nem volt nyerő.
A csomagolása is nyerő - ISANA
Egyenlőre 5*

Gica81

2020. június 27.

Próbaként vásároltam meg, kézkrémre mindig szükségem van alapon. Ár-érték arányban szerintem jónak mondható. Gyorsan beszívódik, az illata is kellemesen érezhető. Hidratáló hatása rövid ideig érezhető a kezeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

sziszoka

2020. június 19.

Megvettem,még ilyenem nem volt alapon,és milyen jól tettem.Olcsó,de hozza,amit egy kézkrémtől elvárhatunk:gazdag krém,de csodásan beszívódik,illata nagyon kellemes.Illata nekem nem mandula,hanem kicsit karamelles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Mmmellii

2020. május 7.

Napközben kézkrémként, este lefekvés előtt pedig maszkként használom. Szuper krém, a sok kézmosás, alkoholos kézfertőtlenítés miatt kiszáradt bőrömet is teljesen helyrehozta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

tonic

2020. május 2.

Szeretem a hatását,illatát,és hogy rendbe teszi a kezem,most,hogy muszáj minden este bekennem valamivel a sok fertőtlenítés után (egyébként hajlamos vagyok elhagyni,ha nincs kedvem kenegetni..) Szerintem jó, biztosan fogok még venni, még úgy is,hogy sokfélét próbáltam.Az újabb, rózsaszín tubusos van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin