Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Eli_13

2021. június 28.

Szerintem mindennapi használatra tökéletes, vetekszik a túlárazott, márkás termékekkel. Az aloa verás és a kamillás is nagyon jó a körömágy megnyugtatására is. Körmös után sokszor használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Dicci

2021. március 7.

Nagyon rossz....iszonyatosan csípi a kezem és hidratáltságot sem ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Nagyon rossz....iszonyatosan csípi a kezem és hidratáltságot sem ad.

Lovaslany

2021. január 20.

Az Isana kézkrémek közül a leglightosabb textúrájó, így nap közbeni használatra is ideális. Gyorsab beszívódik, az illata is kellemes. Viszont nem ad extrém hidratáltságot, így én gyorsan elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

S.K

2020. november 8.

Az árát megéri. Gyorsan beszívódik. Az illata nekem nem tetszik. Hidratálásban is elég jó, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

gre05

2020. július 6.

Nagyon szeretem, főleg télen és ősszel használok kézkrémeket, amikor már nagyon kiszáradt a kezem. Sajnos hajlamos vagyok elhanyagolni, de ez a krém pár használat után teljesen megpuhítja a bőrt. Nem hagy ragacsos érzetet használat után és nagyon könnyen beszívódik, ezért akár munka közben is tudom használni. A körmöket és a körömágyat is nagyon szépen ápolja, nekem alatta beszokott szakadni a bőr, ezeket is szépen helyrehozza. Az illata is kellemes, natúr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

vszilvi94

2020. április 2.

A hidratáló hatása nem a legjobb, de nap közbeni kenegetésre tökéletes. Az illata nagyon tetszik, viszonylag gyorsan be is szívódik, nem hagy zsíros érzetet (ez a munkahelyemen nekem fontosabb is, mint az, hogy 100%-ban hidratáljon).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

jatekny

2020. március 30.

Nem tetszett.Nem éreztem ápoló hatást,pedig sűrűnek tűnik. Az illata sem volt a kedvencem,olyan aloes mosogatószer jellegű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

Kitty21

2020. február 19.

Szuper jó kézkrém, nagyon gyorsan beszívódik, kellemes az illata, és nagyon sokáig hatásos, és még olcsó is! Kell ennél több!? :D
Az én bőröm extra érzékeny mindenfélére, mindentől kiszárad, kipirosodik, kiütéses lesz a kezem (kesztyűben mosogatok, nem érhetek hozzá sem a húshoz, sem a gyümölcsök, zöldségek levéhez, sem semmilyen szerhez, szappanhoz, mert ekcémaszerű tüneteim lesznek tőle :/ kezet mosni, tusolni is csak babafürdető krémmel tudok), így a kézkrémemet sem volt könnyű kiválasztani. De ez a kézkrém egy igazi csodaszer! :D Egyszerűen szupeeer!!! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

kovacsrekaa

2020. február 14.

Kell egy kezkrem cimen vagodtam be az elso drogeriaba ami velem szembe jott, jelen esetben ez egy rossmann volt. Nagyon olcson, 250 forintert jutottam hozza. Szerintem nagyon jo termek. Eleg surun mosok kezet, hiszen webaruhaznal dolgozom utana rogvest kezet kenek. Teljesen jo. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

timcsike198989

2020. január 21.

Viszonylag olcsó,kevésbé hidratáló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Viszonylag olcsó,kevésbé hidratáló.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate