Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

A kedvenc kézkrémem!
Mivel minden nap órákat úszok a klóros vízben, nagyon szárazak voltak a kezeim.
Minden este bekenem a kacsóimat, egyből puha, táplált és isteni illatú lesz! Nagyon szeretem, a legszárazabb kezet is már egy használat után rendbe teszi. Az illata pedig...! Nem tudok betelni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

A kedvenc kézkrémem!
Mivel minden nap órákat úszok a klóros vízben, nagyon szárazak voltak a kezeim.

KKati

2019. február 1.

Nekem nagyon bejön, már háromszor vettem belőle. Egyet az irodában használok, egy pedig a táskámban van, ha út közben kellene. Télen nagyon ki tud száradni a kezem, főleg a köröm melletti részek. Kellemes illata van és hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és nem kell belőle sok. Árához képest szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

vicky93

2018. november 26.

Magamtól nem vettem volna meg, nem szeretem ezeket a csúszós, glicerines krémeket, de mivel ajándékba kaptam, kipróbáltam. Hát, nem egy csoda, de az árát nézve elég jó. SOS hidratálásra jó, így a konyhában kapott helyet, ha mosogatás és takarítás közben túlságosan kiszáradna a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

bernadettmajdan

2018. november 20.

Ár-érték arányban szerintem szuper. Kellemes az illata, az állaga rendben van, jól kenhető, gyorsan beszívódik. Én már újravásároltam. Nálam ez 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

kiccike92

2018. július 23.

Nemrég vettem egy ilyen kezkrémet. A körmeim körül gyakran száraz a bőröm és könnyen felszakad. De ez a krém nagyon sokat segített rajta. Nagyon könnyen beszívódik és és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Mamamacica

2018. május 30.

Nem tudtam elviselni a szagát, elajándékoztam. A hatásával sem voltam elégedett, nem hidratált kellőképp. Az ára nem kifogásolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

pannababo

2018. február 4.

Nagyon szeretem az illatát, olyan friss, olyan könnyű, boldog leszek tőle mindig. Jó hidratáló képességű krém, a tagyómban és ágy mellett is van belőle. Télen is szeretem, hiába,hogy nem egy testes krém :). Nem tudom kritizálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Anna922

2017. december 31.

A második Isana kézkrémem, nem vagyok oda az aloe verás dolgokért, de ez a kézkrém is nagyon ügyesen bizonyított nálam. Télre még mindig keresek egy sűrűbb, gazdagabb kézkrémet, de a tavasztól őszig tartó időszakra tökéletes lakója a táskámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Yette

(!)
2017. október 10.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve pont azt adja amit vártam tőle.
Bár kicsit folyós de ,nagyon hamar beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata érdeks, nem kifejezetten kellemes,de kézre kenve már nem is érződik. Hosszabb távú használat mellet pedig igen jól hidratál, de tényleg kell neki minim négy nap mire érezhetővé válik a hatása.
Meg vagyok vele elégedve, viszont úgy érzem a többi Isanás kézkrém ennél jobban végzi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve pont azt adja amit vártam tőle.

Kence123

2017. augusztus 28.

Ár érték arány nagyon szuper:)Jól hidratál,puhít.Tényleg ápolja a körmömet és az illata is kelllemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin