Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Vízimenta és aventurin szilikonmentes sampon korpásodás ellen.

Kmetyek

2019. augusztus 11.

Finom illata van és puhítja a hajam. Hidratálja is a fejbőrömet, nem csak a korpa ellen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

RekaDora

2019. május 6.

Katasztrofa. 3x olyan korpas lett tole a hajam, mint amilyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Katasztrofa. 3x olyan korpas lett tole a hajam, mint amilyen volt.

takacseszti1985

2019. március 29.

Nagyon bevált ez a kis sampon, szeretem hogy szilikonmentes, nem teszi sprőddé a hajat, pl. jobb a tapintása, mint a Baleás samponok után. Balzsamot használok utána, úgy vettem észre, tovább bírja a hajam ezzel, nem zsírosodik olyan hű de hamar. Elég vékonyszálú hajam van, és korpás is sajnos, sok mindent kipróbáltam, de valószínűleg hormonális a probléma. Kemény 250 Ft-ért vettem akcióban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

eilthyr

2019. március 13.

egyre szárazabb és hámló korpásabb lett a fejbőröm (valószínűleg stressz és egyebek miatt is, nem tudom), miközben a hajam gyorsan zsírosodik. erre kerestem megoldást... - - - eleinte működött ez a sampon, tetszik a kellemes, visszafogott illata is. nem túl erős, nem "marja le" a fejbőrömet... és pont ez az, amiért nem jött be: túl gyengének érzem. többszöri mosásra sem tisztít alaposan. mintha még jobban hámlani/korpásodni kezdett volna tőle a fejbőröm, a hajvonal mentén. most kb. 1/3-os arányban használom a fekete intenzív Schauma mellett, és így máris sokkal jobb. kár érte, hogy önállóan nem elég, illetve problémákat okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

tyukanyo

2018. december 29.

Gyorsan zsírosodó, korpás hajam van amire megfelel. Egész szépen kitolja a hajmosást, és kevesebb korpám van tőle. Nem irritálja a fejbőröm és nem viszketek tőle pár nap után. Kellemes illata van. Attól féltem hogy olyan illata lesz mint a h&s mentás samponjának mert azt nem tudtam elviselni, de szerencsére köze sincs hozzá. Szuper olcsó és jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

blackrose

2018. december 10.

Nos miután a h&s egyik termèke nem vált be, gondoltam visszatèrek a jól bevált módszerhez, a szilikonmentes korpásodás elleni samponokhoz. Règebben a baleás tesóját használtam, ami szintèn bevált, mindössze a fanyarabb illata miatt nem vettem újra. Ennek sokkal kellemesebb az illata, ès nagyon jól habzik. Persze használni kell utána egy jó balzsamot, vagy egy kifèsülős sprayt. Már az első használat után nagyon szèp lett tőle a hajam,ès sokkal tisztábbnak èreztem a fejbőröm. A baleás tesója is klassz volt, de ettől a termèktől valahogy puhább lett a hajam. Ès ez nem a kifèsülős spraytől van,mert az mindig használom minden más samponhoz is. Mindössze pár száz forintèrt árulják. Egy valamit megtanultam: ha tisztító samponról van szó akkor szilikonmentes legyen,ès nekem a saját márkásak váltak be a legjobban. Többet nem csábulok el drágább korpásodás elleni samponok használatára,mert a hajam mindig rosszabb állapotban van utánuk. Csak azt sajnálom,hogy erre mèg nem kamaszkoromtól jöttem rá,mert megspóroltam volna a rengeteg drága sampon árát. Viszonylag kèsőn fedeztem fel a saját márkás samponokat, kb 3 ève. Remèlem nem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Selvadjia

2018. november 13.

Az itteni vélemények miatt adtam neki egy esélyt . Hiba volt ...
Első alkalommal olajos pakolás után használtam. Mindamellett hogy többszőri mosásra sem sikerült rendesen megtisztisztítania a hajamat még egy piros viszkető folt is keletkezett a homlokom hajvonalánál . Akkor még csak sejtettem , hogy ettől de adtam még egyesélyt neki.
Másodjára simán használtam és kiütéses lett tőle a fejbőröm ( amit eddig csak egy sampon produkált ezelőtt pedig jó sokat probáltam már gagyitól méregdrágáig ).
Sajnos nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Az itteni vélemények miatt adtam neki egy esélyt . Hiba volt ...
Sajnos nem tudom ajánlani.

salimar

Korcsoport: >54
2018. november 8.

Hosszú évek óta viszket és száraz korpás a fejbőröm,szinte már az összes itthon kapható drogériás és patikai sampont használtam már, de tartósan egyik sem oldotta meg a problémát. Ez az első sampon ami hónapok óta használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 8.

NagyVani

Korcsoport: < 18
2018. október 5.

Imádom ezt a sampont. Szuperül tisztit és sokáig szép marad tőle a hajam. Volt olyan,hogy egy hétig is kibirta a hajam hajmosás nélkül.Egyértelműen a legjobb sampon amit eddig haszáltam,pedig próbálam már drágábbat és olcsóbbat is, mégis ez a legjobb eddig :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 5.

llitrim

2018. május 27.

Felváltva használom ezt a sampont a Schauma olivás aloe verás samponjával. Az illata nem erős, a tisztító hatása is közepes. Ami viszont hatalmas plusz pont, hogy nem viszket tőle a fejbőröm. A hajamat nem varázsolja puhává és ragyogóvá, de ezt nem is ígéri. Egy erősebb balzsammal vagy pakolással, hosszútávon is jó lehet. Az ára is nagyon jó, vannak ennél sokkal drágább és kevésbé hatásos samponok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!