Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Kézkrém kókusz és egzotikus licsi illattal, mely a trópusi világot, a napsütést, strandot és tengert idézi.

totkata

2018. október 10.

Az előző véleményekkel sajnos nem tudok egyetérteni. Nem szívódik be teljesen, szilikonos érzetet hagy maga után, és kézmosásnál mindig megérzem, ha kentem előtte, akkor is, ha sok idő eltelt a krémezés óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Bubus00

2018. április 6.

Az illata nagyon jó, bár nekem kicsit olyan hígabbnak “vízesebbnek” tűnik, inkább a nyári időkre alkalmasabb vagy akinek kevésbé száraz a keze. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

tsolya

2018. január 12.

Nagyon szeretem. Kellemes illata van, kimondottan szeretem az ilyesmi kicsit édes illatokat. Hamar beszívódik, hidratálja a kezemet még így télen is. Nem hagy ragacsos érzetet, és egész sokáig megmarad a kezemen az illat. Akciósan sikerült beszereznem, de abszolút megéri a teljes árát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

boriszanto

2017. november 6.

Semmit nem vártam ettől a krémtől amikor megvettem, csak megtetszett az illata, de abszolút pozitív csalódás volt! Gyorsan beszívódik és a száraz, repedésre hajlamos bőrömet is egész jól rendbeteszi, sőt egy kenés több kézmosást is kibír. Ár-érték arányban nagyon megéri, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

ladri

2017. július 14.

Kézkrém mániásként ezt is ki kellett próbálnom. Nem csalódtam. Kissé hígabb, nyárra tökéletes. Gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a kezem utána, és nagyon finom kókuszos-gyümölcsös illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Kiscsillag5

2017. június 18.

Imádom! Szerintem ennél jobb illatú kézkrémem még nem volt. Szeretem a kókusz illatot, a licsit pedig enni is szeretem. A hidratáló hatása is megfelelő, pedig könnyű állagú. Kár, hogy limitált. Venni fogok még belőle, amíg lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Candy21

2017. május 24.

Fincsi édes gyümis illata van a hidratáló hatása nem túl nagy de így tavaszra/nyárra elég hamar beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak