Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Fedezd fel a távoli Tahitit és hagyd, hogy elvarázsoljon a trópusi világ! A kókusz és egzotikus licsi illatú tusfürdő a napsütést, strandot és tengert idézi, és megfelelően gondoskodik a bőrről.

Doryen

2018. december 5.

Imádtam!!!! Többször újravettem, de mivel limitált kiadás volt, sajnálom, hogy nem használhatom tovább. :( Talán majd nyáron újra fent lesz a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

bettina28

2018. szeptember 19.

Szerettem ezt a tusfürdőt, finom illata volt és frissítő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Szerettem ezt a tusfürdőt, finom illata volt és frissítő hatása.

orsolyap

2018. augusztus 26.

Igaza van az előttem posztolónak, miért limitált kiadás? Nem voltam még Tahitin lehet, hogy arra emlékeztet, de egész kellemes. ..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

martuska83

2018. július 27.

Annyira imádtam hogy még be is táraztam belőle, a múlt héten fogyott el az utolsó és nincs tovább. :( Imádtam az állagát az illatát úgy alles zusammen. Miért limitált???? Jó lenne állandóba. Téli rossz kedv elűzésében is varázsolt egy kis nyarat és jó kedvet. Tartós finom illat ami nem a megszokott, nem szárította a bőröm. A Húgom nálam fürdött akkor próbálta ki tavaly és neki is hamar kellett venni 3 flakonnal. Szerettük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Nixie

2018. április 5.

Az illata valami fantasztikus volt! Jó lenne, ha ezt kiadnák rendesen is, nekem tényleg a nyarat idézte, egy igazi nyári tusfürdő. Nem igazán hidratált, csak annyira amennyire kell nyáron. Bánom, hogy nem vettem még néhányat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

mse02

2017. október 26.

Érdekes kellemes illata van, én kapor! illatot érzek a többi édes illat között, benne.
Sajnos szárítja a bőröm, de mégsem haragszom rá.
Nem várok el tőle túl sokat ennyi pénzért, mindig szívesen veszem meg az isana új illat kreációit :) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Sajnos szárítja a bőröm, de mégsem haragszom rá.

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Nagyon szerettem ezt az illatot, kár, hogy már nem kapni sehol sem :(
A kókusz illat dominált inkább, de néhol éreztem az enyhe édeskés illatot is.
Remélem lesz még hasonló illat! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Nagyon szerettem ezt az illatot, kár, hogy már nem kapni sehol sem :(
A kókusz illat dominált inkább, de néhol éreztem az enyhe édeskés illatot is.
Remélem lesz még hasonló illat! (:

cskittix

2017. október 13.

Olyan kár, hogy vége a nyárnak és már ez sem kapható. :(
Imádtam az illatát, gyorsan fogy, de olcsó. Talán még tusolás után is éreztem magamon 1-2 óráig, pedig még a drágább kategóriájúakat sem szoktam miután lemosom magamról. Teljesen megéri azt a pár-száz forintot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Olyan kár, hogy vége a nyárnak és már ez sem kapható. :(

doozlie

2017. augusztus 27.

Édes, kimondott nyári tusfürdő illat. Nekem kicsit híg, nem tűnik annyira tartalmasnak ez a gél állag, de ingyen volt, mert nyertem a Rossmannos kuponnal. Újravenni nem fogom, mert nekem túl édes és túl kislányos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Evelyn31

2017. augusztus 13.

Jó illat,kellemes állag,viszonylag tartó illat és szuper jó ár! Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Színezék. Lilás piros.