Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Krémes testápoló méz és napérlelte narancs illatával, mely Dél-Afrikát és a szafari magával ragadó világát idézi.

Zaynab

2017. november 1.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatosan.

Kedvelem, mert:

- krémes,
- eleinte tetszett az illata, főleg amikor még új volt nálam és gyakran szagolgattam is.
- könnyű beszerezni.

NEM kedvelem, mert:

- az illata egyáltalán nem narancsos, inkább egy édeskés, enyhén mézes, de inkább tutti-fruttira emlékeztető szag.
- úgy éreztem, mintha szárítana.
- réteg volt utána a kezeimen, amit csak reguláris szappannal tudtam leoldani róluk.

Csalódtam. Jobbnak képzeltem.
A chiásnál jobb szerintem, de még így se nagyon tetszik, legalábbis most már, hogy az illata más.
Egyébként én csak a kezeimen használtam eddig és néha a térdeimen, 1-2 alkalommal a lábszáraimon.
Erős hármas, gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatosan.

Kedvelem, mert:

- krémes,
- könnyű beszerezni.

NEM kedvelem, mert:

- úgy éreztem, mintha szárítana.

Csalódtam. Jobbnak képzeltem.
Erős hármas, gyenge négyes.

sunbazsi

2017. szeptember 4.

Nem is tudom...szerettem, de az illatát nem tudtam megszokni. Hatásilag pedig nem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

siss

2017. augusztus 22.

Én a narancsot egyáltalán nem érzem benne.A méz dominál,de nem az az originál méz illat,hanem van benne valami fűszeresség.Olyan mézes süti illata van vagy mint ahogy lejjebb is írták,amolyan jégkrém illatú.Kellemes,mondom ezt én,aki nem is szereti a mézet. :D Nem erős,beszívódás után nem sokkal már alig érezhető és pont jól van ez így.
Színültig van a tégely sűrű krémmel,szokás szerint lefóliázva.Könnyen kenhető,sűrűsége ellenére mégis lágy,nem csöpög,nem folyik. Amíg fogat mosok addig be is szívódik teljesen.Puha,selymes,hidratált bőrt eredményez.Nem nehéz,nem ragad.Még így nyáron se sok.Semmilyen zavaró réteget nem hagy.
Imádom ezeket a bödönös kiszereléseket,nem kell bajlódni a flakon nyomogatásával,a belenyúlkálás sem zavar,mert egyedül használom,egyszóval irtó kényelmes.
Eredeti áron se drága,cserébe hatalmas kiadós mennyiséget kapunk,ápoló kókuszolaj,sheavaj,kakaóvaj,avokádóolaj tartalommal.Viszont semmi szilikon,alkohol,meg parabén.
Az illata nem kedvenc,de egyáltalán nem zavar.Kézkrémet sem használok külön,csak a testápolás végén ezt.Sőt,a szempillaspirált is ezzel szedem le,nedves vattakorongra téve könnyedén eltávolítja és a szememet sem csípi.Abszolút jól funkcionál minden tekintetben.Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Csilipaprika

2017. július 11.

Hmm! Igen, tényleg jó már ránézni is. Az Afrika reklám is vonzó.
Az illata az elején olyan meglepő volt, mert olyan frissebbre gondoltam, ez meg olyan édesebb, jégkrém illatú. De tetszik viszont magamon! Olyan tiszta, meleg, nőieis illat, de nem túl édes! Hidratálni is jól hidratál! Leginkább nyárra jó, de arra inkább tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Hmm! Igen, tényleg jó már ránézni is. Az Afrika reklám is vonzó.

doruska

2017. június 3.

Imádom, tusfürdő is megvan, csak ezért nyúlok jelenleg, pedig a TBS hatalmas szerelem, azt mégis :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

ladri

2017. április 7.

Nagyon finom narancsos illata van. A szokásos Isana minőség, már a csomagolására is jó ránézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak