Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a selymesen lágy textúrájú krém beleolvad bőrödbe. Optimális és hosszan tartó hidratálást nyújt - ragyogó kinézetet kölcsönöz. A természetes mandulaolajat, értékes selyem- és jázmin kivonatot, valamint pantenolt és E vitamint tartalmazó összetételének köszönhetően ápolja, intenzíven hidratálja bőrödet és véd a fény okozta bőröregedéstől. A nap, mint nap friss bőrért és selymesen lágy bőrérzetért.

banhanna

2018. április 10.

Elégedett vagyok a termékkel. Nem kell vastagon bekenni az arcot vele, könnyen beszívódik és a kiszáradt bőröm puha lesz tőle és friss. A célnak teljesen megfelel, semmilyen "rossz mellékhatást" nem tapasztaltam az arcomon a használata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Pampilla

2018. március 27.

Könnyű kis krém,olcsó is,meg voltam elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Könnyű kis krém,olcsó is,meg voltam elégedve vele.

xfxff349

2017. november 20.

Elfogyott az arckrémem, de s.o.s-ben kellett valami és csak ez volt a polcon, ami szimpatikus volt, így megvettem. Kár volt. Borzalom! A krém nekem elég vizes állagú, amint felviszem az arcomra kb 2 perc után be is szívta az egészet, rögtön utána elkezd ragadni a bőröm és ami a legrosszabb, hogy iszonyatosan viszket tőle az arcom. Hidratálni természetesen semmit nem hidratál, sőt, picit talán szárító hatása is van. Ment a süllyesztőbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Jó kis krém. Finom az illata, puha lesz tőle a bőröm, és kicsit mattítani is tud! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Kamerion

2017. május 4.

Csak vásárlás után olvastam el a véleményeket, kicsit meg is ijedtem. Először csak a kezemre mertem használni. Aztán valamitől durván kiszáradt az arcom, foltokban hámlani kezdett, és gondoltam, teszek egy próbát a krémmel. Legnagyobb megletetésemre két-három használat alatt rendbetette a foltokat.
Elhiszem, hogy másnál pattanást okozott, de ha tényleg száraz bőrre használod, és óvatosan bánsz a mennyiséggel, akár még jó is lehet. Elhasználgatom arcra, és ha nem okoz semmi durvát, talán újraveszem, hátha megint előjön a szárazság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

lillcso95

2017. január 13.

Ez is mutatja, mennyire különbözik az emberek bőre. Nekem semmi bajom nincs tőle egyelőre, vékony rétegben vittem fel, szépen beitta a bőröm. Nagyon puha érzetet kelt, az illata is kellemes, egyáltalán nem érzem azt, hogy eltömítené a pórusaimat. No majd meglátjuk pár hét használat után, és bízom benne :)

UPDATE: lecsillagozom, mert kijöttek tőle durva pattanások, és ragad is tőle az arcom, mint a fene. :( Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Kozmakrisztina

2016. szeptember 27.

semleges. felkenem, de csak megszokásból és mert sajnálom kidobni.
majd ha hidegek lesznek talán segít a kiszáradt bőrömön

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

semleges. felkenem, de csak megszokásból és mert sajnálom kidobni.
majd ha hidegek lesznek talán segít a kiszáradt bőrömön

dorkaforpresident

2016. május 6.

Borzalmas. Intenziv hidratalo kremet keresve setaltam be a Rossmannba. Ez volt az elso termek, amin megakadt a szemem, gondoltam teszek egy probat. Nagy butasag volt.
Az allaga leginkabb egy zsiros gelre hasonlit, ami -amellett, hogy teljesen eltomiti a porusokat- csip is.
Mindossze nehany percig volt rajtam, de mar verejtekezni kezdtem. A borom fulladozott alatta.
Azonnal lemostam es egy hatarozott mozdulattal a kukaba hajitottam.
Ez volt az elso es ezzel egyutt az utolso alkalom is, hogy Isana termeket vasaroltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Azonnal lemostam es egy hatarozott mozdulattal a kukaba hajitottam.

frita

2016. április 26.

nekem se jött be :/ Nem szoktam csillogni az arckrémektől, de ettől nagyon.Olyan mintha zsírral kentem volna be az arcom. Max alapozóhoz keverve fogom elhasználni, de lehet annak se..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

dori96

2016. március 23.

a boltban láttam,hogy nincs még róla vélemény. így kicsit aggódva vettem meg.
szerencsère jó, hamar beszívódik, nem csillogok tőle.
reggel ès este is használva eltűntek a száraz foltok,puha lett a bőr.sminkelni is lehet rá,kipróbáltam direkt.
az ára is nagyon jó. meg vagyok elègedve. ha pattikat okozna,vagy egyéb kellemetlensègeket akkor mèg úgyis írok.eddig 5*

update: 3 hete használom. apró fehér pöttyök lesznek rajtam reggelre,hogyha este ezt kenem magamra. vagy 5-6 db is. ez elég kellemetlen. a másik problémám, hogy nagyon csípi az arcomat amikor felviszem. így azon gondolkozok,hogy hova használjam el? mert alapjában jó lenne, hidratál és hamar beszívódik. de pattanásokat nem kérek .. úgyhogy talán sarokra jó lesz. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

a boltban láttam,hogy nincs még róla vélemény. így kicsit aggódva vettem meg.
szerencsère jó, hamar beszívódik, nem csillogok tőle.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology