Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angie91, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Hosszantartó, intenzív ápolás száraz bőrre.
  • E-vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.

sailorluna

2018. augusztus 10.

sűrű, nehéz elkenni, és sokáig tart a beszívódása, a hidratálása teljesen jó. az illata is finom, visszafogott, halványan érezhető benne az olíva kesernyéssége is. sajnos az inci lista 3. helyén lévő összetevő eltömíti a pórusokat, így a mellkasomra és a hátamra nem szívesen kenem. ettől függetlenül olcsó és jó, de a könnyedebb állagúak inkább nekem valóak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

ildi98

2017. február 2.

Alapjában véve sosem száraz a bőröm a könyökömet leszámítva. Ezt is arra vettem, és kb egy hét alatt rendbe tette. Viszont így, hogy csak kis területre használom, óriási ez a kiszerelés. Életem végéig ezt az egy flakont fogom használni..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Hettii

2013. április 19.

399 Ft-ért vettem a Rossmannban. A sötétkék, E-vitaminos testvérét használtam. Az nagyon bevált (legjobb, amit valaha használtam), gondoltam nem lőhetek mellé ezzel sem. Így is lett! :) Ugyanolyan sűrű, hamar beszívódó, finom illatú :) Remekül hidratálja a száraz bőrömet. Ár érték arányban nagyon szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

alfie21

2013. április 11.

Ezt az egy isana krémet használtam még csak, de nekem nagyon bevált. Ahhoz képest, hogy testápoló tejnek van feltüntetve, szerintem nagyon sűrű. Kellemes illata van, szépen hidratálja a bőrt (bár lehet, hogy nyárra ez a krém már sok lenne) hamar beszívódik és árban sem mondanám vészesnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 11.

jns.melinda

2013. március 24.

Nagyon jó az illata, elég zsíros és de ennek ellenére az én bőrömön hamar beszívódik, hidratáló hatása átlagos. A textúrától többet várnék el, de mivel a bőröm nem extra száraz, így ok. Stabil 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Ropi

2013. január 2.

Az illata nagyon passzol hozzám. Az ára is kedvező. Nekem nagyon jól hidratálja a bőrömet, a tusfürdő párjával használom, és egész jó kombót alkotnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

sziszoka

2012. szeptember 23.

Elég zsíros krém,nehezen szívódik be.Illatát én szeretem nagyon.Nem veszem meg újra.Ár-érték arányban okés,de nem ez a legjobb testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

miraclum

2012. május 16.

Nekem nem jött be. Sem állagra, illatra, úgy az egész minősége... Még kézkrémnek se használtam el. Az olívaolajat kívül-belül használom, az illatát is megszoktam már, előfordul hogy simán csak azt kenem valahova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Monaa20

2012. április 20.

Én a tégelyes kiszerelését használom, az 500ml-set 500 ft-ért. Nagyon jó ár érte, sőt többet is megérne, hiszen nagyon jó. Nagyon száraz a bőröm, és viszket, sebesedik, de ezzel a testápoló nagyon jól elbánik és semmi bajom. Gyönyörűen hidratál. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Maniac

2012. április 10.

Jó testápoló, mert utána reggelre nem éreztem azt, hogy mintha semmit sem kentem volna magamra, pedig megtehetné ennyi pénzért, de nem. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.