Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Testápoló spray 10% aloe vera tartalommal.Gyorsan beszívódik és selymesen sima bőrt eredményez. Érzéki, finom illattal.

magyaredina

2018. augusztus 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem nagyon táplálja a bőrt, könnyen beszívódik, nem ragadós.
Nagyon tetszik a szórófejes megoldás, ha jól felrázzuk sokkal könnyebb a felvitele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

langrekam

2018. augusztus 14.

Főleg nyárra alkalmas. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Azonnal beszívodik, nincs ragacsos érzet utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Scherbatsky22

2018. június 22.

Isteni illatú, legjobb nyári testápoló. Legszívesebben állandóan fújkálnám magam vele. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

balazskrisztii

2018. június 12.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vennék olyan testápolót, ami fújós (környezetvédelmi szempont). Ezért nem fogom lepontozni, isteni az illata, nagyon jól hidratál, borotválkozás után használva sem viszketett/csípett a lábam. Ha lenne belőle tubusos verzió, azt biztos, megvenném

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Jelizz

2018. június 10.

kellenes illsta van, kicsit dragallom az arat. Most nagyon menok es praktikusak foleg nyarra, a testapolo spray es a testapolo hab. Jo illata van, konnyu hasznalni. Kicsit lehetne benne tobb aloe kivonat de hat ez van. Nem hidratalt tul jol, 1 nek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Moonlight

2018. május 20.

Istenifinom,visszafogott illat,egyszerű és gyors használat,pikk-pakk beissza a bőr, a végeredmény pedig selymes, hidratált bőr :)
A szórófej nekem is túl nagy sugárban permetez,emiatt a bőrömhöz közel fújok ki nagyobb mennyiséget és így oszlatom el. Persze jobb lenne,ha megfelelő területet tudnék lefújni vele,de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

mayernoemi

2018. február 25.

Nekem nagyon bejött ez a testápoló,tetszik külsőre is figyelem felkeltő,szép a csomagolás,de ami benne van az is nagyon jó,hamar beszívódik,finom illata van,csupa jót tudok csak róla mondani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Hiuz

2017. október 27.

Nekem a korábbi hozzászólókkal ellentétben alig-alig akart beszívódni a bőrömbe, sokáig csak simogattam a krémet a bőrömön, úgy éreztem magam, mint egy nyálkás béka. Szokatlan érzés volt, hogy csak szétkened az anyagot a bőrödön és nem történik semmi, csak kened ide-oda. Az illata egyébként nagyon tetszik, nekem a szórófejjel sem volt gondom, oda és annyit nyomott, amennyi kellett, emiatt praktikus a használata. De az állaga...Mire nagy nehezen beszívódott, hűvös érzés lett mindenhol, és mintha egy jó adag, parfümös hintőporral öntöttek volna le, olyan érzés volt utána a bőröm. Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg. Az illata és fújós kiszerelése miatt kapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Katie

2017. október 7.

A szórófejes megoldás tök jó lenne, ha rendesen működne, de nem igazán szórja szét a krémet, inkább egy helyre nyomja ki. Vagy én kaptam hibásat, nem tudom. Az illata elmegy, átlagos. Ahhoz képest, amennyit nyújt, és amennyi a flakonban van, szerintem sokba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Aquariusgirl

2017. június 14.

Nekem nagyon tetszik. Könnyű a használata - bár a szórófej nekem is kicsit szélesen permetez - szempillantás alatt beszívódik, jól ápol, így nyáron tökéletes. Télen még nem használtam, de majd próbálkozom vele.Az illata nekem semmilyen, de semmiképp nem rossz. Teljesen felszívódik, puha, selymes a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.