Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Bambusz masszázs gyöngyökkel a finom bőrérzetért. Ez a testradíros tusfürdő természetes eredetű bambusz masszázs gyöngyökkel pórusmélységig tisztítja a bőrt és kellemes illattal öleli körül. A finom hámlasztó gyöngyök gyengéden szabadítják meg a bőrt a tisztátalanságoktól és a felesleges bőrpikkelyektől. A bőrkép finomabb, érezhetően simább és ragyogó kinézetű lesz.

Klaucsii

2018. június 18.

Kellemes illat jó ár-érték arány. Eddig ugyan pár alkalommal használtam,de teljesen meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Mona29

2018. június 4.

Nagyon, de nagyon szerettem. Nagyon sajnálom, hogy már régóta nem találok belőle. Igaz, hogy kb. 6 alkalomra volt elég, de teljes testre. Nagyon finom volt az illata, bár a bőrön nem maradt meg, de úgyis mindig használtam utána testápolót. Az állaga kocsonyás, de jól kenhető. A radírozó szemcsék pont megfelelőek, se nem kicsik, se nem nagyok, pont jól tették a dolgukat. Ha még találnék belőle betáraznék belőle, tényleg nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

imbeth

2018. április 10.

Nem épp a kedvenc illatom volt, viszonylag gyorsan fogyott, de nagyon szerettem.
Az érzékeny bőrömre is tökéletes volt és tényleg tisztának éreztem. Örülnék, ha újra kapható lenne. Árban is megfelelő volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

zorica85

2018. január 8.

Potom 200 forintért ugrott a kosaramba egy utolsó darab miután itt olvastam róla. Nekem az illata nem jön be, de csak azért mert én a gyümölcsös, édes illatokat kedvelem. A radírozásával elégedett vagyok, de számomra nem nélkülözhetetlen úgyhogy nem bánom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Renike087

2017. december 6.

Újabb tökéletes koncepció a Rossmann saját márkás termékei közt! ( Imádom a limitált tusijaikat! Cuki csomagolásba burkolt, mennyei, szinte ennivaló illatok, nevetségesen olcsó áron) Mivel ez is limitált, a teszetelés utáni héten egyszerre 3-at is beledobtam a kosárba, hogy betárazzak belőle! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Eszterk6

2017. december 4.

Mostanság az ilyen bőrradíros tusfürdőkért vagyok oda. Meg voltam vele elégedve. Kellemes illat, jó ár-érték arány, főleg akcióban. Biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

feherandie

2017. október 3.

Megszállottja lettem ennek a tusinak komolyan mondom, mindent tud amire vágyhatok, illata számomra 10/10, hatása is, konkrétan újjászületés élményem van utána így egy hosszú nap után mindig ehhez nyúlok. Barátnőmnek is vettem, ő is imádja. éés most újra kapható a nálunk lévő rossmannban!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Ano

2017. augusztus 30.

Régóta kerestem már azt a bőrradíros tusfürdőt, ami gyengéden radíroz, és nem műanyag gyöngyöcskék vannak benne! Végre megtaláltam! Ez a tusi űbereli a TBS zselés bőrradíros tusimat is! Az illata pedig szuper! Sima tisztaság illat, élvezet vele a fürdés! Semmi mű gyümölcs, vagy púderillat, mint más drágább társainál. Kár, hogy csak limitált kiadás, biztos betárazok belőle! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

kecskesszuszu17

2017. július 30.

Egyszerűen szuper, nem karcol, szépen radíroz, sokkal puhább a bőröm tőle, semleges illata van számomra, de kellemes így is, hogy nincs valamilyen erős, karakteres illata. Már beszereztem belőle tartalékot, hogy legyen akkor is, amikor már nem lehet kapni, és már most sajnálom, hogy limitált kiadás csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

AmethystGhost

2017. április 3.

A radírozó hatása szerintem rendben van, és tetszik az illata is. Olyan citrusos, teás, meg mintha némi sósságot is kiéreznék belőle. Szóval nagyon jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Mannitol, Propylene Glycol