Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó tej minden bőrtípusra uborka és gingko kivonattal, mely gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a sminket. Vegán termék.

idonthaveaname

2019. március 8.

Én nagyon szeretem! Az illata egyáltalán nem tolakodó, szinte nincs is, és jól tisztit! Ezt a tonik felvitelénél használt vatta állapota bizonyította már sokszor. Egyedül a hajvonalamnál kell jobban odafigyelnem, de szerintem ez az arctisztítási technikámnak, és nem a terméknek róható fel. Elég könnyed a formulája, de teszi amit kell, és ami nagyon fontos: nem nyúzza le a bőrömet, kíméletes. Talán az egyetlen hibája, hogy viszonylag gyorsan fogy, de ezt megbocsátom neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Angelika01

2019. február 23.

Szeretem. Az árhához képest egy csodaszer, de egy kicsit csíp sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Szeretem. Az árhához képest egy csodaszer, de egy kicsit csíp sajnos.

zsazsa

2018. június 23.

A Rival De Loop sminklemosót sajnos megszüntették ez van helyette, de ezt nem szeretem annyira. Sajnos rólam nem hozza le maradéktalanul a sminket. Ha végig megyek az arcomon még micellás lemosóval a vatta elég egyértelműen alapozós még. Nem tudom, hogy ettől, vagy a micellás lemosóm sem jó választás, de hamarabb zsírosodik a T vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Dumitutoj

2018. március 23.

A tisztítóhatása (gondolom) jó, jól is adagolható, de az illataaaaa..., hát, azzal nem bírok kibékülni. Alig várom, hogy elfogyjon. :-) Nem tudom mihez hasonlítani, csak azt tudom, hogy telemegy vele az orrom, pedig nagyon nem szeretem. Valami mű kenőcsféle, vagy milyen. Nem szagoltam még ginkgolevelet, de nem hiszem, hogy annak lenne ilyen illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

Petrappp

2018. február 18.

Nem rossz, bár nem szeretem annyira. Hígabb, mint egy Nivea artisztító tej. Ettől függetlenül jól tisztít és kíméletes, nem irritál, de hagy egy vékony, fénylő réteget a bőrömön. Nem hiszem, hogy újra veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate