Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Egzotikus tusfürdő mangólével, kókusz illattal és C-vitaminnal.

margit17

2019. április 19.

Kellemes illatú, szépen habzik és tisztít. Egyébként is szeretem az Isana tusfürdőit, ez pedig egy pillanatra a nyárba repít. Ára a szokásos, fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

peachyglow

2019. április 19.

Mindent tud amit egy tusfürdőnek tudnia kell, mindezt nevetséges áron. Az egyetlen problémám, hogy az én esetemben túl sokat is tud, annyira viszketek tőle órákig, hogy konkrétan le tudnám magamról vakarni a bőrt.. Sajnálom, pedig amúgy szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

lisbeth10

2019. április 16.

Imádom az illatát,nagyon frissítő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Imádom az illatát,nagyon frissítő. :)

Yubiri

2019. április 2.

Kellemes illatú, én inkább zuhanyozás közben erősen a mangó illatot érzem, eléggé egzotikus, sajnos a bőrömön kevésbé marad meg az illata. Az állaga is jó, kellőképpen sűrű, nem folyós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Chrissy

2019. március 31.

Őszintén szólva én nem vagyok a sajátmárkás tusfürdők híve, viszont a kókuszos meg egzotikus dolgoké annál inkább, így ennek nem tudtam ellenállni. A nevetséges, akciós áron kicsivel több, mint kétszázforintos árát mindenképpen megérte. Az illata persze picit mű, de élvezhető, elsőre mangó, aztán később kivehető egy leheletnyi kókusz is. Vidám, nyárias, ahogyan azt az élénk, ságás, színes csomagolás is sugallja.
Az illata elég gyenge hatósugarú, nem marad trópusi feeling utánam a fürdőszobában és nem húzok magam utan egzotikus illatfelhőt zuhanyzás után, a bőrömön nyoma se marad. De használat közben kellemes élményt ad. Narancssárgás, elég sűrű, krém-gél, kellemes állag, jól habzik, mégis többet használok belőle, mint egy nem sajátmárkás tusiból, gyorsan fogy.
Engem kicsit szárít, ami elszomorít, mert az összetevői tetszenek.
Így a végére meg is untam, de elképzelhető, hogy fogok még venni belőle. Valahol 4 és 5 csillag között zár nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Engem kicsit szárít, ami elszomorít, mert az összetevői tetszenek.

HeniM

2019. március 5.

Én általános tusfürdőnek használom, finom, nem erős illata van, napi használatra tökéletes. Néha edzés után is használom. Amire való, tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Doryen

2018. december 5.

Nagyon csípem, de egyébként is kókuszmàniás vagyok. Meg mangó. :D
Teszi a dolgát, állagra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Nagyon csípem, de egyébként is kókuszmàniás vagyok. Meg mangó. :D
Teszi a dolgát, állagra is megfelelő.

Kremcica

2018. október 9.

Update: megvettem ismét, de mintha nem ugyanaz a tusfürdő lenne. Sűrűbb állagú lett ami még pozitívum is, de mellette az illata rémesen mű lett. Gumicukrosan édes borzalom. Ez nem ilyen volt!

Imádom az illatát, fürdés közben elég erős. Én főleg a mangót érzem ki belőle. Sajnos utána már nem igazán marad meg rajtam de egy 200 Ft-os tusfürdőtől nem is elvárásom. Nem szárít, nem irritál. Újravevős, kedvenc Isana tusfürdőm lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

b5bea

2018. szeptember 20.

Nekem / Nekünk kimondottan bejött az illata, szívesen használtuk, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

bettina28

2018. szeptember 19.

Nem jött be sajnos, egyáltalán nem tetszik az illata. Én a kókuszt érzem rajta inkább, a mangót szinte észre sem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.