Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Egzotikus tusfürdő mangólével, kókusz illattal és C-vitaminnal.

Enne

2019. november 5.

Ennek egy újabb változata van meg. Nemrég kezdtük el használni, kicsit tartottam tőle, hogy ősszel nagyon szárítani fog egy sajátmárkás tusfürdő, de meglepetésemre nem jobban, mint egy nature box-os. Fincsi az illata (szerintem ebben is van mangó), fürdés után is érezni a bőrön egy rövid ideig. Az állaga zselés-krémes kombináció, pont őszre való termék. Megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

nikolett

2019. szeptember 13.

Nagyon szeretem, de valoban a mango dominal benne. Mindenesetre, ha a vegere meg nem unom az illatat, a kovetkezo valasztasom is o lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Audry1

2019. szeptember 10.

Nekem nagyon tetszik az illata, sajnos annyira nem tartós, mint szeretném, de árban meg összességében ezt éri meg a legjobban! A Balea tusfürdőivel is próbálkoztam már, de azoknak az illata annyira nem fogott meg, sőt! Páromnak is vettem férfi kivitelben kettőt is, remélem sikerül egy olcsóbb, de ugyanolyan jó tusfürdőre átszoktatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

lacrymosa88

2019. augusztus 31.

Fél nyarat végigtusoltam vele, a végére már meguntam, pedig nagyon fincsi illata van. Ha gyerek lennék, tuti belekóstoltam volna illat alapján, mert egy mangós szörpre emlékeztet.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Leander

2019. augusztus 22.

Átlagos tusfürdő, kellemes illattal. Egész jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Átlagos tusfürdő, kellemes illattal. Egész jó az ár-érték aránya.

ziza27

2019. május 17.

Inkább a mangóillat dominál, de egész jó kis tusfürdő. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Inkább a mangóillat dominál, de egész jó kis tusfürdő. :)

96viktoria

2019. május 14.

Megláttam, megszagoltam és vettem is belőle vagy hatot 😁🤷🏼‍♀️
Imádom az illatát és meg is marad fürdés után a bőrömön sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Megláttam, megszagoltam és vettem is belőle vagy hatot 😁🤷🏼‍♀️
Imádom az illatát és meg is marad fürdés után a bőrömön sokáig.

peachyglow

2019. május 6.

Mindent tud amit egy tusfürdőnek tudnia kell, mindezt nevetséges áron. Az egyetlen problémám, hogy az én esetemben túl sokat is tud, annyira viszketek tőle órákig, hogy konkrétan le tudnám magamról vakarni a bőrt, egyébként nem vagyok kifejezetten érzékeny bőrű, tényleg nem értem.. Sajnálom, pedig amúgy szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

nocika113

2019. április 25.

Szeretem, teszi a dolgát, az illata remek. Engem kicsit szárít a többihez képest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

margit17

2019. április 19.

Kellemes illatú, szépen habzik és tisztít. Egyébként is szeretem az Isana tusfürdőit, ez pedig egy pillanatra a nyárba repít. Ára a szokásos, fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid