Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stripedpanda, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Arcmaszk kollagénnel és szőlőmag kivonattal elősegíti a bőr természetes regenerálódását, fokozza nedvességmegkötő képességét és mérsékli a ráncok mélységét. Lipideket tartalmazó összetételével ápolja és frissíti bőrt.

FurcsaKavics

2019. július 19.

Ez a maszk nem nyerte el a tetszésemet. Olyan volt, mintha be lenne kenve valami testesebb állagú, de semmit sem érő hidratálókrémmel, és annyi. Nem tocsogott, amit én kifejezetten hiányoltam, mivel pont az lenne az ilyen maszkoknak a lényege, hogy jól feltuningolják a bőr nedvességtartalmát, és, ha csak 1-2 napig is, de egy kicsit simább, és üdébb arcbőrt kapunk. Ez egy minimális hidratáltság érzetet adott, avagy tényleg annyit ért, mintha csak bekentem volna az arcom valami lónyállal. Az illata kellemes volt, nem fulladtam meg tőle, és nem egy nagy összegbe került, szóval nem mentem csődbe. Ártani nem ártott, de biztos nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Nuvola

2019. július 17.

Szerintem rendben van méret, anyag, szottyosság szempontjából, de épp csak annyi a hatása, mint mikor alaposan bekrémezed magad egy középszerű kencével.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 17.

Leander

2019. július 16.

Lehet, hogy én fogtam ki hibás darabot, de az enyémen alig volt szérum. Ennek megfelelően a hatása is a semmihez közelített. Az alakja furcsa, nem esett kézre, nem lehet szépen feltenni, a maszk egyértelműen túl merev és nem a jobb minőségből való. Persze cserébe az ára se veri az egeket, de vannak ebben az árkategóriában is jó maszkok, úgyhogy ez sem kifogás. Az illata jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

stripedpanda

2019. július 15.

Puha, hidratált, kisimult lett tőle az arcom. Az egyetlen bajom a méretével volt, nekem sajnos óriási, kissé furcsa az alakja is, de ennyi hiba ilyen árkategóriában szerintem belefér. A szérumot nem sajnálják belőle, bőven jutott máshová is, nagyon szerette a bőröm :) Fogok még venni, bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.