Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon gránátalma és guarana kivonattal festett és színezett hajra.

anitaweber1991

2019. október 23.

Nekem sosem volt festve a hajam, csak nagyon gyenge színezőkkel szoktam árnyalgatni, amik általában 2-3 hajmosással ki is jönnek a hajamból. Ezt a sampont a teljesen természetes sötétbarna hajszínemre használtam. Samponként egész jó, mert már elsőre szépen habzott, és általában nekem csak másodszorra, vagy harmadszorra szoktak habzani a samponok. Egész jól megtisztította a hajamat, de 3 napnál tovább nem bírta a hajam, és újra mosni kellett. A hajszínemmel viszont játszott egy kicsit, néhány helyen kivilágosította a hajamat, és így egy barnás melíros hatása lett! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

wildrose

2019. július 14.

Kellemes, édes, gyümölcsös illatú, krémes állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Semmi rosszat nem tudok mondani róla, megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Kmetyek

2018. augusztus 13.

Életemben először lett festve a hajam, szóval nem igazán van tapasztalatom abban, hogy mennyire jön ki mosásnál a festék. Ezzel a samponnal (a habból ítélve) jön valamennyire, de nem látok jelentős különbséget mosás után. 2 hete használom, és a legtöbb helyen csak egy kicsit fakult a hajszínem.
Az illata finom, édes, átmenet a gyümölcs és a cukorka között. Mosás után nem száll a hajam, nem zsírosodik, 4 napig bírja mosás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pampilla

2018. augusztus 6.

Finom illata van,jól tisztít,olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Finom illata van,jól tisztít,olcsó.

Annabelle89

2018. június 26.

Annyit ad, amennyit egy ilyen árú sampontól várni lehet, én alapjában véve elégedett vagyok vele, bár a hajam minősége mióta az eszemet tudom, kritikán aluli, így azt nem tudom megmondani, hogy javított e vagy rontott a helyzeten. Elég régóta hadználom, szerintem ezután is megveszem, drágább, márkásabb samponnal sem éreztem jobbnak a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Aleysa

2018. május 28.

Ez egy sz*r...az egyik legrosszabb sampon amit valaha próbáltam. Vékony szálú hajam van, ami hullámos is amikor ő akarja. Ettől a sampontól gubancos lett, csomó hajam jön ki, mert kifésülhetetlen. Hamar zsírosodik tőle, sőt korpa is megjelent ami nyár elején nem jellemző a hajamra. Nem habzik rendesen. Az illata miatt vettem meg, de hiba volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

szeszti

2018. május 27.

Egyszeri megmentőnek jó, de rendszeres használatra nekem nem vált be. Jól habzik. Olcsó samponnak megfelelő, ár-érték arányban teszi a dolgát. Tisztít, csodát azonban ne várjunk tőle. Színvédő hatását nem tapasztaltam. Viszont az illata nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Lory

2018. május 6.

Színvédő hatása jónak mondható,hajmosás után pár napig élénkíti a színt.Onnan is vettem észre,hogy kollaganőim szokták kérdezni,hogy "befestetted a hajad?"-pedig csak megmostam vele:)) de valóban feldobja,kiemeli a hajszínem.
A hajam állagára teljesen optimális,nem szárít és nem is zsírosít,kíméletesen tisztít.Szilikonmentes és állatkísérlet mentes,mindezt potom pénzért.Ha nem is csodaszer mert biztos nem pótolhatatlan de megadom az 5 csillagot,mert nincs ok amiért levonjak.Vehetünk 3-4-szeres áron,agyon hypeolt márkáktól sampont de a hatása ugyanilyen lesz,ráadásul fizetünk az állatkísérleteiért is,amit én legalábbis nem szeretnék.Ez a sampon pár száz forintért amit ígér,azt hozza.Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Csillagporocska

2017. december 2.

Finom, visszafogott illata van, tisztít, habzik és ad egy kis volument is, a színvédő hatása átlagos. Abszolút befutó low-budget sampon lenne, ha megbirkózna a dauerolt hajam ápolásával és hidratálásával, továbbá hosszú távon nem szárítaná a fejbőrömet. Tény, hogy nem ez a feltüntetett funkciója, és figyelembe veszem azt is, hogy a hajam szárazsága sem vészes, volt már rosszabb állapotban (de jobban) is.
A textúráját szeretem, minimálisan krémes, viszont hamar fogy, a flakon harmada van már csak hátra, hamarabb el fogom használni mint az eddigi samponjaim többségét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Bubus06

2017. november 24.

Finom illata van, teszi a dolgát, és nem viszket a fejbőröm tőle. Olcsón kapunk nagy mennyiséget belőle..Hogy jobban zsirosít-e, azt nem tudom, mert alapból szegény hajam olyan hogy kétnaponta kell mosni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Propylene Glycol