Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lavínia, Módosítva: 2015. június 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

• Lágy hidratáló ápolás normál bőrre.
  • E vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni bőre nedvességtartalmát.
  • pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

macskusz

2016. június 4.

Kellemes volt az illata, jól hidratált, de kicsit túl híg volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Kellemes volt az illata, jól hidratált, de kicsit túl híg volt.

Ella

2015. december 23.

Nemrég fogyott el. Imádtam az illatát, egész tűrhetően beszívódott és hidratált is, de nem hosszútávon, így sokszor kellett használni. Sajnos szegénykémnek nagyon-nagyon csúnyák az összetevői. Nem értem, mi alapján lesz valami Sehr Gut Ökotestéknél...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

ritariot

2015. május 5.

Az áráért ez a mennyiség igazán megéri. Nagyon folyós, híg állaga van de pikk-pakk beszívódik. Az illata kellemes, visszafogott. Szerintem nyárra elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Eperke2004

2015. április 22.

Én a sötétkék verziót jobban szeretem, ez hosszútávon nem elég a bőrömnek. Tényleg híg, az illata finom. Nyárra mondjuk lehet, h elég lenne, de télen nem ápolt eléggé sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

nagyerika28

2015. április 17.

Jó kis testápoló!Híg,viszont nagyon gyorsan beszívódik,nem marad ragacsos,zsíros érzetű a bőröm,egészen jól hidratál és az illata még másnap is érződik.Elégedett vagyok vele,főleg ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

pannababo

2015. április 8.

Világ legjobb testápolója, olcsó nagyon és fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 8.

Világ legjobb testápolója, olcsó nagyon és fantasztikus

Monya

2015. március 25.

Tényleg nagyon folyékony,de én ennek ellenére teljesem elégedett vagyok vele. Szeretem az illatát, és nem ragad utána, ráadásul nagyon gyorsan beszívódik. Nem szoktam magam túl sűrűn kenegetni, de ha nagyon azt érzem, hogy kiszáradt a bőröm, nekem akkor is segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

kisenikoke

2014. december 16.

Imadtam az illatat es a hatasat, valamint az ara is nagyon barati.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Imadtam az illatat es a hatasat, valamint az ara is nagyon barati.

pudinggie

2014. október 16.

Nem lettünk jó barátok, nagyon utálom szegényt. Tényleg meglepő, hogy mennyire folyékony, de ez a legkevesebb gondom. A kezemet szárítja, olyan érzésem van a használata után, mintha mosogattam volna, kicsit húzódik tőle a tenyeremben és az ujjbegyemnél a bőr (de úgy látom előző hsz-ok alapján, hogy ez egyedi eset, mi nem passzolunk valahogy). Az egyedüli helyek, ahol megtűri a testem, az a könyököm és a lábfejem, de oda majdnem mindegy is, mit kenek...
Az illata nekem nosztalgikus, nagymamám használt ilyesmi illatú testápolót, kellemes emlékeket idéz. De én vagyok olyan kőszívű, hogy illat miatt nem tudok felpontozni egy olyat terméket, ami az alapfunkcióját nem tudja ellátni. Nekem pénzkidobás sajnos :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 16.

fancsi25

2014. szeptember 14.

Nekem nagyon folyékony volt, én ezért nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Nekem nagyon folyékony volt, én ezért nem szerettem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak