Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

lisbeth10

2019. április 16.

Számomra nagyon zsíros állaga volt, nem szerette a bőröm. A csípőmön és a melleimen kivörösödött és fájt a bőröm a használata alatt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Ella

2016. január 21.

2015. december 23.:
Nagyon-nagyon zsíros és ahelyett, hogy beszívódna, csúszkálós réteget képez a bőrömön. Férjemnek adtam tovább, de ő sem használja. Pedig biztos jó lenne, ha hajlandó lenne beszívódni...

Update:
Nos, mégsem olyan rossz. Tegnap bekentem vele a karomat, aztán a lábaimat... Mire elővettem a pizsamát, be is itta a bőröm! Úgy látszik, hideg időben a száraz bőr egyből beszívja. Meg persze biztos az is segített neki, hogy meleg zuhany után közvetlenül vittem fel törölközést követően. Viszont sajnos nem hidratál eléggé, mert reggelre megint száraz lett a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

2015. december 23.:

Update:

naturfan

2015. július 3.

Az állaga valóban sűrű és eltart egy kis ideig, amíg bemasszírozza az ember a bőrébe, de hát ezt pont száraz bőrre való! Kiváló! Az arcomra nyilván nem kenem, de a lábakra és a testre nagyon jó, főleg télen. Az illata pedig szuper! Kb. 7-8 éve használtam először, azóta is gyakran újra ezt veszem (amikor éppen nem házi készítésű testápolót használok). A parabének miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

sam

2014. január 3.

Rettentő zsíros és tömény, alig lehet elkenni, kb odaragad a bőrömhöz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Rettentő zsíros és tömény, alig lehet elkenni, kb odaragad a bőrömhöz...

Audi

2013. szeptember 14.

~ Nem egy álom krém ,de lehetne rosszabb is. Ha este használod másnap másnap reggel már nem érezhető a hatása .Nehezen szívódik be.:| Az illata viszont nagyon finom ami viszonylag sokáig marad meg.

Kicsit később (kb 2hét) teljesen folyóssá vált, olyan lett mint a fehér víz. kukában végezte. -1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

landi

2013. július 19.

Örömmel látom,hogy már nem gyártják! :D Az itteni elég jó vélemények miatt mertem megvenni,hát nagy hiba volt! Alig lehet kenni,szinte dörzsölnöm kellett a testemre,hogy ne csak 3 cm-es területre jusson egy fél tenyérnyi krémből! Szóval vagyon nehéz kenni,nekem erre nincs időm,hogy fél óráig tartson a testem bekrémezése! Ami ennél rosszabb,hogy felkenve zsiros érzetű,testes krémnek éreztem,viszont néhány óra elteltével szinte pikkelyesre száradt a bőröm! Ilyenné akkor se száradok ki,ha semmivel se kenem be magam! Szóval rémes,csalódtam benne,nem tudom,másoknak mi tetszik benne,de ez egy nulla!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

b.niki

2013. június 29.

Elsősorban azért választottam ezt a terméket, mert éppen sos szükségem volt egy testápolóra, de nem akartam beruházni a többi márka "óriásflakonjára". Szeretem használni, mert tényleg puha lesz tőle a bőröm, de egy csillagot levonok, mert elég nehéznek érzem, és nehezen szívódik fel. Szerintem az árát teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

cakeorange2

2013. május 1.

Barátnőm ajánlotta a minap,mivel mindennap úszok, a klóros víz rendesen kiszívja a bőrömet és nagyon száraz,szinte viszket,de amióta ezt használom elmúlt.Plusz szépen elhalványítja a striákat is.Sok testápolót használtam és ugyanazt a hatást fejti ki ez,mint a a Garnier piros változata szerintem.Csak ez olcsóbb,így inkább ezt használom. Lehet,hogy nehezen szívódik be,de ez engem egyáltalán nem zavar.Ha már az ember foglalkozik a testével esténként,akkor adjon neki egy kis időd,amíg regenerálódik egy nap után. A tenyeremben folyós,de amikor a lábamra kerül besűrűsödik,ami nem gond.400ml 400 Ft.Jó ár.Az illata nem hivalkodó, szolid,tetszik.Páromnak meg végképp,mert puha lesz Tőle a bőröm.Mindenből pozitív,olcsó és hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Kata lizator

2013. február 28.

Nekem nagyon bejön. Valóban vízhiányos bőrre való, így télen/tél végén hűséges társ. :-) Főleg a dekoltázsomat szoktam vele kenni, és nagyon szépen hidratált. Az illata is nagyon finom, valóban sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

szatmarijuli

2013. február 22.

A legrémesebb testápolóm. Az illata nagyon kellemes, azért vettem meg, de az állaga, felszívódóképessége hagy némi kívánni valót maga után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.