Isana

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás.

Értékes magnólia kivonat táplálja a száraz és repedezett  bőrt és védi a külső hatásokkal szemben.Shea-és kakaóvaj tartalommal+panthenol.Érzéki magnólia illattal.Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros réteget.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

saretta

2017. február 8.

Ősszel vettem egyet, nagyon bevált. finom az illata, a száraz kezeim nagyon szerették, hamar beszívódik és a hatását is tartósnak mondanám. Nem tudom mennyire "Limited Edition", ha elfogy a baleás lila kézkrémem , lehet, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Burya

2017. február 1.

Eddig az olívás változatot használtam, de mikor kifogytam belőle, gondoltam kipróbálom ezt. Nagyon kellemes magnólia illata van, nem zsíros és gyorsan beszívódik. Az egyetlen krém (itt az összes Isana-ra gondolok), ami után nem kell lemosnom magamról a "maradékot". Küzdősport miatt elég csúnyák tudnak lenni a kezeim néha, de ez szépen helyreteszi. Habár az is igaz, hogy köszönhetően a szokatlanul meleg időjárásnak eddig még nem volt alkalmam valódi téli hidegben tesztelni. Az olívás tavaly megállta a helyét még a svédországi télben is, szerintem nincs okom aggódni emiatt sem. A célnak megfelel és az ára is megfizethető, úgyhogy továbbra is kitartok az Isana kézkrémek mellett.

UPDATE:
Most, hogy megérkezett a valódi tél, le kell vonnom pár csillagot, hidegben ugyanis nem sokat ér sajnos. Ősszel, tavasszal, sőt még nyáron is kellemes és gazdaságos megoldás lehet, de télre ez kevés. Hiába kentem naponta többször is a kezeimet, estére teljesen kiszáradtak, úgyhogy visszaváltottam az olívás változatra, az szépen teszi a dolgát, ezt pedig majd elhasználom tavasszal, amikor már barátságosabb az időjárás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

UPDATE:

DeaFlora

2016. október 19.

Az illata nagyon kellemes, kissé vizes hatása van. Nekem - ha keveset teszek is - elég lassan szívódik be, viszont maximálisan, nem ragadok utána.
Télre kiváló, az ára is vonzó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Télre kiváló, az ára is vonzó.

RachelNews

2016. október 7.

Könnyű, kicsit vizes hatású krém. Jól beszívódik, nem ragad utána, és hihetetlen selymes lesz a kezem. Az illata nekem bejön, valóban egy elegáns vonal, amit a csomagolás is sugall. A magnólia mellett, egy kis mű illatot is felfedeztem, de ez egyáltalán nem zavaró. Hideg időre tökéletes választás, és az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak