Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. március 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

2023-ban megújult változat!

Tusfürdő frangipani kivonattal.

vrgdo1991

2024. április 21.

Felkeltette az érdeklődésemet a csomagolása, ezért meg is vásároltam. Az illata nem rossz, bár tusolás közben nem annyira erőteljes, mint a tubusban. Picit mű. Egyszer elhasználtam, nekem nem hagyott maradandó élményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 21.

cattitude

2024. március 24.

nagyon szeretem a frangipáni illatát, szóval muszáj volt kipróbálnom. kicsit mű, de finom illata van. átlagosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

Jelizz

2024. március 23.

Kellemes az illata (nem szeretem a virag illatu tusfurdoket) de ez kellemes . Olyan tavaszi-nyari. Jol habzik, nem szarit de nemis hidratal. Ar ertek arany jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 23.

jakabvanessza

2024. március 7.

Nem szarit, teszi vegulis a dolgat de nekem az illata nem igazan jott be. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 7.

enoree

2020. április 29.

Most fogyott el a tubus. Már fogalmam sincs, hogy ez állandó termék-e a palettájukon vagy csak időszakos darab. Az árához képest nagy csodákat nem vártam, de volt amikor máshoz nyúltam inkább, mert túl hamar elillant, nem volt tartós. Aztán ahogy többször kezdtem ezt használni, észrevettem mint sokan az előttem hozzászólok között, hogy szárította a bőröm.
Összességében elmegy egynek kategória, nem újravevős nálam, mert azért az ISANA tusfürdő paletta között van ami ennél jobb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Puszedli83

2019. augusztus 29.

Kellemes illatú, nem túl tartós a bőrön,de ennyi pénzért nem is várom el. Kicsit szárít,de nem vészes. Nyárra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Kriszti1987

2019. március 29.

Átlagos tusfürdő, de nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Átlagos tusfürdő, de nagyon finom az illata.

annaramona

2019. március 22.

Nagyon szeretem az illatát, számomra emiatt emelkedik ki a többi közül. Egyébként semmi extra, de ilyen olcsó terméktől nem is várok el többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

annroi

2019. március 20.

Elég semmilyen illata van, de nem rossz, nem tudom mihez hasonlítani, teljesen semleges. Az árához képest tök oké, telejesen átlagos Isana minőség, nem fogom újravenni, annyira nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Anheszenamon

2019. március 18.

A boltban beleszagolva megtetszett az illata, de itthon tusoláskor megállapítottam, hogy semmi extra. Teljesen átlagos gél állagú tusfürdő. Nem tartós az illata a bőrömön, ami végül is nem negatívum, de nem lesz kedvenc nálam. Egynek elmegy, elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Színezék. Barnás sárga.