Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2016. november 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Hosszan tartó hidratálást biztosító erdei gyümölcsös ISANA csillogó ajakápolót a Rossmann üzleteiben, mely mandulaolaj- és viasztartalmának, valamint az E-vitaminnak köszönhetően védi az ajkakat a kiszáradástól!

Yette

(!)
2016. október 19.

Nekem nem nagyon jött be főleg az állaga miatt kicsit ragadós ami nagyon ellenszenves számomra. Az illata kellemes,nem olyan tömény mint a legtöbb erdei gyümölcsös krémé, tusfürdőé...
Alapból a natúr ajakápolókat kedvelem legalábbis azt ami nem csillog így valószínűleg inkább szájfény lesz belőle.:)
A "Hosszan tartó hidratálás" hát ha az ajkad rendben van és csak szinten szeretnéd tartani akkor semmi baj sincs vele de ha már ki van száradva hát nem tudom mit tudna vele tenni, vannak kétségeim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

Zsokaa

2016. augusztus 17.

Tetszett az illata, és amennyi hidratálásra szükségem volt, azt megkaptam tőle. Jó volt az állaga is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

cshrs

2016. július 19.

En igazabol csak elvettem a tesomet, mert neki 90000000 fajta ajakapoloja van, en meg igazabol csak a natur, szinteleneket szeretem, de amikor ezt megszagoltam, mar tudtam, hogy ez nalam fog kikotni 😇 Osszessegeben nagyon szeretem, az illata isteni, a szine nem eros, de nekem pont tokeletes, enyhen csillog, ami szinten pozitivum, szoval teljesen oda meg vissza vagyok erte. A noveremnek meg hat igy meg kell tole valnia, de majd tuleli😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Macskamenta96

2016. január 3.

Nagyon szeretem, mert kellemes az illata, ár-érték arányban magasan felülmúlja önmagát. Két napi, folyamatos használat után olyan puha és kívánatos ajkakat varázsolt, hogy hűűűhaaa... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Dius24

2014. december 3.

Illata kellemes szép csillogast ad de kevésbé hidratál de nem vàrtam többet egy 300 ft-os ajakápolótól!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Lisana

2014. október 20.

Pont olyan, mint amit kiadtak Liliputzos áfonyásat (olyat már nem is látok). Sztem csak a csomagolása más. Nekem kicsit kemény, de egynek jó lesz :)
Szolid szín, finom illat. 5*-ot kap, de leginkább az ár-érték arány miatt (akciósan most 200 Ft volt), amúgy semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

yblond

2014. szeptember 13.

szeretem! nagyon jó illata van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

szeretem! nagyon jó illata van :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.