Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémes tusfürdő tiaré és borostyán illattal. Soft Care Complex segít fenntartani a bőr nedvesség egyensúlyát és védi a kiszáradástól.

postareb

2017. november 22.

Nekem nagy csalódás volt. Mindig szívesen próbálom ki a limitált kiadsású termékeket. Arra számítottam, hogy csodás illatú, krémes, sűrű és jól habzó tusfürdő, ezzel ellentétben, amikor tusoltam vele az illata egyáltalán nem tetszett. Lágy állaga volt és egyáltalán nem habzott jól. Hidratálni sem hidratált. Sokkal jobb isana termékek is vannak ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

BlueEyes

2017. május 7.

Kellemesnek tűnt az illata vásárláskor, de utána már valahogy nem annyira. Finom megjelenése miatt kicsit többre számítottam tusolás közben, azt hittem, "puhább" érzés lesz használni, meg jobban hidratál és habzik... Nekem annyira nem jött be. Nem rossz, de azért vannak ennél sokkal jobb Isana vagy Balea tusfürdők is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Redlips

2017. április 24.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nagyon jó az illata és megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nagyon jó az illata és megfelelően hidratál.

trisztan

2017. március 27.

Most komolyan.... 199 Ft-ért mit várjon az ember...? Ehhez képest jó, teszi a dolgát, az ember lánya zuhany után nem büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 27.

XiaoBai

2017. március 15.

Isteni illata van, de nekem itt vége a pozitívumoknak. Nem a megszokott Isana minőség, rettentően szárít és irritál. Továbbadtam húgomnak, őt is irritálta, így sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

sterlingsilver

2017. február 18.

Megvettem az itteni jó vélemények hatására, de... nagyon kár volt. 2x használtam eddig, de mindkétszer a hányinger kerülgetett. Nem bírom a szagát. Megy a kukába sajnos. Jól habzik viszont és az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

esim

2017. február 6.

Életem tusfürdője a lowbudget árkategóriában, komolyan! Lehet csak mostani életciklusom miatt, de annyira meg vagyok vele elégedve, hogy nem győzöm használni.
Egy dolgot mondjatok meg, miért kellett ilyen "mamás" csomagolásba tenni? Totál azt vártam, hogy olcsó kézkrém illata lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

CzFru

2017. február 1.

Most vettem meg, le van értékelve, és kuponnal még kedvezőbb, szinte "ingyen" adták. Az illata nagyon érdekes, nem szokványos, ezért többször visszatettem a polcra, mire megvettem. Még nem használtam, de az isana minőségét ismerve megelőlegezem neki az öt csillagot, utána majd jelentkezem a tapasztalatokkal :)

update:...hát mínusz egy csillag. Nem a megszokott isana minőség, nem habzik olyan jól, és kicsit talán szárít is. De az illata már magával ragadott :) Semmihez sem tudom hasonlítani, nagyon kis különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Bnemrita

2017. január 23.

Nem tudom.... Nem tudom. Valami idegesít ennek a tusfürdőnek az illatában. Jó a minősége, jól habzik, jó minőségű kis tusi, de az illata... Úgy fűszeres, ahogy nem szeretem, valami "túl sok" benne. Ez így együtt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Kinga79

2017. január 17.

Nagyon finom illata van. Mindennapos használatkor szárít egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Nagyon finom illata van. Mindennapos használatkor szárít egy kicsit.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Barnás sárga.