Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: hgabi, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. december 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Az arany csillogású, vaníliakivonatot tartalmazó maszk finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, faggyúlerakódásokat és szennyeződéseket, így kíméletesen, de hatékonyan tisztít.

bendi13

2019. október 13.

Nagyon tetszik az illata és az állaga is. Szerintem nem rossz maszk ez. Sok szennyeződést eltávolított az arcomról. Lehúzás után nagyon puha bőr fogadott. Szerintem megéri az árát. Én kb. 10 másodpercig könnyeztem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

bernadettu

2019. július 23.

Párszáz Ft volt, kb csak ezért vettem, sajnos nem tudtam lehúzni egyben 15 perc után. Kicsit simább lett a bőröm tőle. A többi általam próbált Isana-s lehúzható maszkhoz képest kellemesebb volt a használata, de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Lovemakeup

2019. május 29.

Elég nehezen jött le, Én is megkönnyeztem a dolgot. Ráadásul az arcom annyira kipirosodott, hogy kellett legalább egy óra, hogy elmúljon.
Az illatával és a felkenéssel nincs gond, de a pirosság nagyon zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Az illatával és a felkenéssel nincs gond, de a pirosság nagyon zavart.

brigitta001

2019. május 29.

Nekem azért nem olyan rossz a véleményem, mint az előttem lévőké. Az illata biztosan nem vanília, de nem kellemetlen. Sem a felkenéssel, sem a leszedéssel nem volt problémám. Igaz, hatása sem nagyon volt, viszont tényleg nagyon olcsó. Azt hiszem az aranyos sárgás színe tetszett meg. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

emiliamiliaeszter

2019. május 11.

El olvastam a véleményeket róla mikor megvásároltam tehát csodát nem vártam tőle. 150 Ft nem volt pénz érte, gondoltam elszórakozom vele arra tökéletes. Tojás likőr illata van nekem kifejezetten tetszett. Le jönni szépen lejött a fura állaga ellenére is. Kárt nem okozott bár hasznot se. Egy 150 F-os élmény volt újra nem venném soha. Egyszer ki lehet próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Annabella0

2019. április 15.

Iszonyatosan rossz érzés leszedni. Alig vártam hogy végre a végére érjek az eltávolításával, azt hittem a bőröm is letépi :/ Én is megkönnyeztem közben, mint ahogy az előző hozzászóló is írta.
Természetesen ezután a hadművelet után ki is pirosodott az arcom tőle...
Biztosan nem veszem újra és nem ajánlom senkinek sem! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Természetesen ezután a hadművelet után ki is pirosodott az arcom tőle...
Biztosan nem veszem újra és nem ajánlom senkinek sem! :(

Ainran

2019. március 11.

Nekem magával a maszkkal nem volt bajom, viszont iszonyú kínzás lehúzni, kb. mintha ragasztó lenne. Többször is megkönnyeztem, a végére már meg is utáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Vichy

2019. március 10.

Számomra tojáslikőr illata és kinézete volt, de tény hogy az alkohol erősen dominált benne. Semmit nem javított vagy (szerencsére) rontott a bőrömön.Lehúzása nehézkes volt és ennyi. Párszáz forintos pénzkidobás... sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

nicky965274

2019. február 23.

Annyira alkoholos a szaga, hogy kidobtam inkább egyszerre felbontás után....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Annyira alkoholos a szaga, hogy kidobtam inkább egyszerre felbontás után....

macooka

2019. február 22.

Ez a peel-off maszk sem csinált semmit az arcommal (legalábbis látványosan biztosan nem, de még érzésre sem). Nekem nem fájt mikor leszedtem, sőt, egész könnyedén lejött, de ömlik belőle az alkoholszag, amikor kinyitom a tasakot. 2x2 használatra elég, szóval cca. 40 Ft/használat, ami alapból nem lenne rossz.
Elhasználom ami még van belőle, addig is megvan az olcsó "siker-pénz-csillogás" wellness érzés, de újra biztosan nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol