Isana

Ár:   560 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Egy hegyi forrás energiája jelenik meg ebben az ellenállhatatlan habfürdőben, mely hatására a fürdőzés különleges élménnyé válik.

Mundow

2017. december 16.

Kellemes, diszkrét illata van és jól habzik. Utána semmi sem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Kellemes, diszkrét illata van és jól habzik. Utána semmi sem érződik.

mysticnails

2016. október 30.

Illata üvegben kellemes, utána semmi se érződik, habjai se túl intenzívek, nem szárít, de nem újravevős, én többet várok egy habfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

dandy

2016. január 12.

Ajándékként került hozzám, nem vásárolok Rossmannba. Alapvetően nem én használom, mert zuhanyzom, így férjem és gyerekeim fürdenek vele. Kellemes illatú, habzása is megfelelő és nem szárít. Ár-érték arányban 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

trstimea

2015. november 12.

Kedvező ár, klassz kiszerelés, isteni illat! Tényleg nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert a habzása is pont jó. Hideg estéken élmény ebben lubickolni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Hoagirl

2015. október 29.

Glamour napok keretein belül vettem a 33%-os kuponommal, de eredetileg is igen baráti az ára. Volt már egy Rossmann saját márkás habfürdős élményem, az egy limitált kiadású illat volt, és bár minden szuperált, hőbörögtem hogy a nyílása hatalmas és nem tudom koordinálni a kádba zuttyanó habfürdő mennyiségét, úgyhogy a 750 ml ha jól emlékszem csak 7 alkalomra volt elég első körben. De azóta kiokoskodtam, hogy egy másik habfürdő kupakjába pont elegendő mennyiség fér, úgyhogy most már azzal adagolom és ez nagyban megkönnyíti a helyzetet. Az illata nekem erőteljesen orientális, keleties, engem speciel ez elálmosít, pihepuha takaróval burritóként ölel körbe, kedvem lenne dorombolni tőle, úgyhogy esetemben az energia nem játszik, viszont erre az eleve álmos, ködös, hűvös őszi időre pont tökéletes. :) Hatalmas habok lesznek tőle, nem szárít, de szerencsére egyáltalán nem érzékeny a bőröm, kb. mindent kibír, úgyhogy ebben nem vagyok mérvadó. Most hogy megtaláltam a megoldást a pazarló adagolásra, már azért sem tudok haragudni, ezért 5 csillagot adok neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Ennie86

2015. október 18.

Nagyon szeretem az illatát. :) Mivel 'fürdés mániám' van, ezért nálam fontos, hogy jó nagy legyen a habja. Tökéletesen teljesít. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

LadyLatte

2015. június 11.

Nagyon finom illata van, engem kicsit szárít de ez nagyban függ a víz minőségétől is. Mindenesetre fogyasztom rendesen, ha elfogy szerintem újra is fogom venni, jó nagy mennyiség és hamar is fogy. :)

UPDATE: már egyátalán nem szárít. Egy átbulizott éjszaka után, másnap jelenésem volt a suliban... Macskajaj volt, meg minden elképzelhető dolog... Beültem egy gyors, langyos pancsira és ezt használtam, sikeresen összekapartam magam, szerintem ez ennek a habfürdúnek is köszönhető :D Megmentette az életemet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

tátombák

2015. június 7.

Megszagolni és megszeretni - így jellemezném ezt a tusfürdőt. Félve emeltem le a polcról, tavasz/nyárra valami frissítőt kerestem, féltem, hogy ez nem olyan. Tévedtem. Engem a strandolás utáni fürdésre emlékeztet az illata, tesóm szerint naptej illatú, mindketten egyetértettünk abban, hogy szerethető és kellemes. Öröm használni, nagyon esztétikus darab. Egyedül attól félek, hogy ezt is megunom a végére, mint a többi nagy kiszerelésű tusfürdőt. Árban minden tekintetben verhetetlen :)

Már az egész család ezt használja, alig várom, hogy koszos legyek, és megint ezzel fürödhessek. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

nikolett

2015. március 11.

Tegnap próbáltam ki először, nekem tetszett :) Jó illata van és olyan szép is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Tegnap próbáltam ki először, nekem tetszett :) Jó illata van és olyan szép is.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT