Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

• minden hajtípushoz
  • aktív gyümölcskivonattal
  • pantenollal és B3 vitaminnal
  • bőrgyógyászatilag tesztelt
  • pH bőrbarát
  • mindannapi használatra is alkalmas

Kittyki

2016. augusztus 22.

Még tavaly karácsonyra kaptam az egyik rokonomtól. Frissítő, nagyon gyümölcsös illattal rendelkezik. Nekem habzott rendesen, így azzal nem volt gond. Viszont semmi változást nem éreztem a hajamon. Nem veszem újra, inkább mással kísérletezek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Porka

2015. július 16.

Nagyon szeretem, klassz sampon, kellemes gyümölcs illattal ami utána kb még 1-2 napig érezhető. Nekem bejött. Elég nagy kiszerelés, nekem akár fél évig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Lujzimadar

2014. december 3.

Zseniális! Gyönyörű lesz tőle a hajam és még dúsítja is! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Zseniális! Gyönyörű lesz tőle a hajam és még dúsítja is! :-D

Szofi

2014. augusztus 20.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól tisztít, nem szárít vagy gubancol, nem is kell utána balzsam, így kevésbé is nehezül el a hajam, és pár órával később lesz zsíros. (Igen, nekem ez sajnos sokat számít.) Szerintem zsíros hajúaknak mindenképp érdemes egy próbát tenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

krittii

2014. március 16.

Szintén hirtelen felindulásból választott termék. De szerintem a kukában fogja végezni! Nemis tudom hogy milyen tapintású lesz a hajam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 16.

Bionic

2013. január 8.

Hirtelen felindulásból vásároltam meg, mondván hogy ár-érték arányban szuper, és talán gyakorlatban is hozza azt, mint a legtöbb gagyi (vagy éppen nem gagyi) áras sampon, azaz a két nap zsírmentességet. Egyszerűen ennél tovább még egyetlen samponom sem hatott, pedig már ezret próbáltam. Ezt a kitételt teljesítette is, semmivel sem zsírosodott a hajam előbb tőle, mint mondjuk egy Garnier vagy egy Syoss után.

Az összetevői pocsékak, ahogy látom szépen telenyomták parabénnel, az illata szimplán átlagos, közönséges gyümölcs illat, a csomagolása pedig az általam már többször is leírt igénytelen, és csúnya szokásos Isana flakon. Vehetnének példát a Balea Young csomagolásáról, akkor talán nem a hányinger kerülgetne ezektől a női fejektől-kezektől-testektől amiket rányomnak a különböző termékeikre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.