Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon erősen igénybevett, töredezett hajra

Szilikonmentes, B5 provitamint tartalmaz.

Lichike

2019. május 23.

Nagyon száraz hajam van hajszőkítés miatt. Egyik másik drágább szárazhajravaló sampon se tudná helyettesíteni, pedig már rengeteget próbáltam. Mikor felkenem csak úgy siklanak benne az ujjaim, ami nálam nagyon ritka, szóval baromira élvezem. Nem szokott tőle lelapulni a hajam. Nem egy csodaszer, mert pár nap után már szanaszét áll a hajam a szárazságtól, de ár/érték arányban szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

csokibeka

2018. október 28.

Nagyon hullott tőle a hajam. Sajnos sok idő volt, mire leesett, hogy ettől. Amint sampont váltottam pár hét alatt megállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Pampilla

2018. augusztus 13.

Többször vettem már, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Többször vettem már, teljesen elégedett vagyok vele.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon hullott tőle a hajam. Előtte nem volt ilyen problémám, sokáig nem jöttem rá, hogy ő a hibás, de amikor felhagytam vele, a hajhullás megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Dtimani

2018. április 21.

Sajnos nekem 3 alkalom után a kukába végezte. Soha nem volt korpás a hajam, inkább zsírosodásra hajlamos. Ettől a sampontól viszont nagyon korpás lett, már az első alkalommal. Gondoltam kipróbálom még néhányszor, hátha más okozta, de sajnos nem, ő volt a bűnös. Ez fél éve volt, és még mindig nem állt helyre a fejbőröm. Sajnos nekem nem vált be...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Guffyyy

2018. március 27.

Nagyon jó ár-érték arányú sampon. A Syoss sampon által tönkrement, száraz, csomósodó hajamat szuperül helyrehozta. Most újra selymes, fénylő, és nem utolsó sorban nagyon jó illatú :) Remélem csak a csomagolása újult most meg, és az összetételéhez nem nyúlnak. Én maximálisan ajánlom mindenkinek, nem elhanyagolható szempont nálam az sem, hogy állatkísérletektől mentes termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

malvada

2017. december 11.

Kedvenc samponom. Most abból az apropóból írok, hogy nem találom sem a közeli Rossmann polcain, sem a webshopban. Az ügyfélszolgálat a következő választ adta: "Sajnos jelenleg nem találom a terméket szortimentünkben". Remélem vagy csak ideiglenesen nincs, vagy átcsomagolják, vagy van valami racionális magyarázat. Végre találtam egy csodaterméket, minden hajmosás után rácsodálkozok, hogy milyen szép a hajam, fényes, jó a tartása. Ha valaki tud valami érdemleges információt, kérem írja meg nekem a lilorsi@yahoo.co.uk email címre. Köszönöm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Misshy

2017. október 29.

Én is nagyon szeretem, szuper illata van és másnap szép fényes tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Én is nagyon szeretem, szuper illata van és másnap szép fényes tőle a hajam :)

Helga0423

2017. szeptember 8.

Nagyon jó, szép fényes és puha lesz tõlle a haj

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nagyon jó, szép fényes és puha lesz tõlle a haj

baranyfelhobodorito

2017. szeptember 5.

Az van, hogy lassan 9 hónapja használom ezt a sampont a balzsamjával együtt, hátközépig érő, vékony szálú, melírozott hajamra, és bár akadtak vele problémák, valahányszor megpróbáltam átállni valami másra (sokkal fancybb termékekre is), megbántam, és visszatértem ehhez.
Eleinte, kb. 2 hónapon keresztül csodákat művelt a sörényemmel, látványosan simább, fényesebb és dúsabb lett, illetve kitolódott pár nappal az újabb mosás szükségessége, utána viszont a dúsító hatás mérséklődött, korpásodni kezdtem tőle, és jóval több kihullott hajszálat kellett kipiszkálnom a lefolyószűrőből, mint előzetesen. Akkor egy darabig kísérleteztem más cuccokkal, de egyiktől sem lett olyan fényes és puha a hajam, mint ettől, úgyhogy adtam neki egy újabb esélyt (másik samponnal felváltva).
Saccperkb. 3 hónapja heti egyszer-kétszeri tojássárgájás-olívaolajos pakolással is kombinálom (este felrakom a pakolást, és reggel amit nem cuppant be a hajam, kimosom vízzel, de a nagyját teljesen beszívja. utána jön a sampon, aztán a hozzá tartozó balzsam, amit minimum 10, de ha nem sietek, 20 percig is hagyok hatni, öblítés, és időjárástól/kedvtől/rendelkezésre álló időtől függően hajszárító, vagy levegő), és így tök jól szuperál, a hajhullás és a korpásodás is szinte teljesen megszűnt. Az ára meg vicc.
Ha tehetném, 4.5-öt csillagot adnék neki, de nem engedi a system, úgyhogy megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.