Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon festett, színezett és melírozott hajra. Gyengéden tisztít és védi a hajszínt a kifakulástól. Power-Berry-Komplex: goji bogyó és áfonya. Szilikonmentes.

pnehv72

2018. augusztus 17.

Nekem bevált 😊 a balzsamja is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nekem bevált 😊 a balzsamja is nagyon jó!

netti1990

2017. augusztus 14.

Nagyon jó színvédő sampon.Isteni finom illata van.Nagyon jól habzik.Szépen tisztítja a hajat.Szép fényes,lágy tapintású a hajam tőle.Csak egy bajom van vele.Harmadik nap után zsírosodik a hajam.Ezért -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

bluesky87

2017. június 15.

Színvédő samponként teszi a dolgát, azonban nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, így nem az igazi. Talán, miután rendbe hozom a fejbőrömet és csökkentem a faggyútermelést, újra kipróbálom. Nagyon sajnálom, hogy zsírosít, pedig a haj színét annyira szépen elmélyíti, hogy más samponnál nem láttam még ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

TimiK

2017. június 7.

Nekem nagyon tetszett először, olcsó volt és szépen habzott, úgy tűnt a hajam is szereti. De mikor rendszeresen elkezdtem használni, már másnap zsíros volt a hajam, harmadnap pedig már vállalhatatlan volt, pedig ennyit mindig kibírt a hajam hajmosás nélkül ... A végét már el sem használtam, átöntöttem a folyékony szappan tartóba, kézmosásra jó volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

natasha

2017. május 15.

Azért vettem mert szilikonmentes és elvileg hajszínvédő. Eleinte úgy tűnt hogy beválik fényessé tette a hajam tisztává de a flakon vége felé viszketett tőle a fejem már másnap zsíros volt elnehezült és azelőtt nem volt korpám hát most lett.Kár érte mert amúgy tetszik a koncepció de ez megbocsájthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

kanekiken

2017. január 13.

messze lekorozi a legtobb drogerias sampont. illata fincsi, puha utana a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

messze lekorozi a legtobb drogerias sampont. illata fincsi, puha utana a hajam.

Charlena08

2016. október 23.

Nos, ő nekem sokkal jobban bevált, mint az arany, regeneráló testvére. Már az illata is sokkal jobb (bár ez a legkevesebb), de azt is érzem, hogy jobban ápol, simít, nem "gubancol". (eléggé nehezen kezelhető, hullámos, száraz típusú a hajam.) Nagyon örülök, hogy nem nehezíti el, és tényleg kevés is elég belőle. Benne nem csalódtam, azt hiszem, egy darabig ennél maradok. ;)
Kopás-állóságáról pár hét múlva tudok nyilatkozni, amikor újra hajat festek, de megelőlegezem az 5 csillagot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

indibaby

2016. szeptember 15.

Tartást, fényt, ápoltságot sugároz tőle a hajam, maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Rure90

2016. szeptember 13.

Hát igazából nem kopik a hajam használat óta, de mivel nem most volt festve, így annyira nem is látványos, ha kopik. Kellemes tapintású lesz tőle a hajam, bár nekem hiányzik a tisztaság-érzet. Táplálja a hajamat használat közben, ezért puhább, ami nekem kissé zsíros érzést nyújt, nem tudom megszokni valahogy..de ettől eltekintve nem rossz, 4est megkapja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Zsókus

2016. június 4.

Már többször is használtam a balzsamját is és nagyon szeretem ezt a terméket. Jó az illata is és tisztának érzem a hajam mosás után. Biztos fogok még ilyen sampont és balzsamot is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.