Isana

Ár:   450 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Volumennövelő sampon

Elsősorban vékony szálú, erőtlen, lelapulásra hajlamos hajra ajánlott.

Vízililiom kivonattal, szilikonmentes.

Kiszerelés: 250 ml

Alida8

2018. augusztus 29.

A hullámos hajra való samponjuk többet dúsított mint ez...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

A hullámos hajra való samponjuk többet dúsított mint ez...

Yette

2017. június 5.

Nem lesz a kedvenc samponom de nem utáltam meg. Jól habzik és tisztít is. Az illata kellemes, az állaga Számomra viszont enyhén vizes. Nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam és nem is szárítja ki, (abszolút tudom tartani a heti 2 hajmosást vele).
Bár igen vékonyszálú hajam van nem éreztem hogy a sampon tudna volument adni a hsjamnak.
Ezen kívűl nem tudok róla rosszat írni, szerintem megéri az árát, pont azt tudja amit egy samponnak kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

brigimucsi

2017. március 24.

Szeretem az Isana szilikonmentes samponokat az ár-arány miatt leginkább, de lehet a jövőben, más SLS mentes hajápolás után nézek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Rure90

2016. november 30.

Nekem eddig bejött, bár még csak 4x használtam. Nekem tényleg dúsítja, nem csak ígéri. Igaz, kissé zsírosít, de nem jobban azoktól a samponoktól, amik nem zsíros hajra vannak. Ennyi pénzért szerintem simán megéri, és nem hullik ki a hajam, ígéri amit ír, nincs vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

pilleriin

2016. május 10.

Semmit nem ér. Akciósan vettem. Eddig a saját márkás termékekben soha nem csalódtam. Nekem soha nem zsíros és nem korpás a hajam, de ezzel már másnapra teljesen zsíros lett. Hátha még valami takarítószernek el tudom használni otthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Ella

2016. május 2.

Az elején rettenetes volt, valóban nagyon gyorsan zsírosodott a hajam, az utolsó két használatkor viszont tényleg dúsított és 2 napig egész jól tartotta magát a hajam. Mindennel együtt, ár-érték arányt is figyelembe véve erős hármas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Vintage Lady

2015. november 18.

Nagyon szárít, szinte lemar mindent a hajról mosáskor. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Nagyon szárít, szinte lemar mindent a hajról mosáskor. Kuka.

juji ming

2015. november 17.

Nagyon kellemes az illata. És kb. ennyit tudok róla jót mondani. :) Szerintem ez a sampon nem tisztít megfelelően, Isten bizony. És a hajam olyan élettelen lett tőle, pedig e mellé is használtam a megszokott és bevált hajpakolásomat. Kipróbáltam, de biztos nem veszem többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 17.

kacsork

2015. október 30.

Rövid, vékonyszálú, zsírosodásra és lelapulásra hajlamos hajam van. Tehát minden rossz egyben. Elég sok sampont próbáltam már, és nem is hiszem, hogy ez lesz az igazi, viszont semmi rosszat nem tudnék rá mondani. Az én hajam tartásán tényleg segít valamicskét, és nem zsírosodik gyorsabban, mint más termékeknél. Plusz pont azért, mert szilikonmentes és mindennapos használatra is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

szonyecska

2015. június 2.

meglepő, mennyire rosszak az értékelések. nekem az egyik legjobb samponom. a volumennövelésről nem tudok nyilatkozni, viszonylag sok hajam van, és még semmilyen szert nem találtam, amitől a fejem tetején ne lapulna le mosás utáni napra a hajam, viszont ez a sampon rendkívül jól tisztít, és mióta használom, sokkal lassabban zsírosodik a hajam. hozzá kell tennem, hogy a zsírosodást szerintem legtöbb esetben a balzsamok okozzák, én már egy ideje nem használok balzsamot, csak időnként kókuszolaj pakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Hidratálók: Soluble Collagen, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1