KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Ez a meleg szantálfa és mandarin illatú kézkrém felidézi a kandalló előtti kellemes esték hangulatát. Ápolja a kezet, hogy az finom és puha legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Andy88

2018. október 2.

A jelenlegi kedvenc kézkrémem. :)
Isteni illata van, nem hagy ragacsos érzést, könnyed állagú és puhává varázsolja a kezeimet.
Ha elfogy, újra veszem... bár mivel nagy tesztelő vagyok, lehet hogy kipróbálom más illatban is. :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

A jelenlegi kedvenc kézkrémem. :)

LipLush

Korcsoport: < 18
2018. február 19.

Ahogy itt olvasgatom a kommenteket, látom, hogy elég sokan oda vannak az illatáért. Szerintem szörnyű. Nem tudom, hogy csak az enyém "romlott", vagy alapból is ilyen illata (szaga?) van, de ez valami borzadály :/

LipLush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 19.

zsazsa

2018. január 20.

Valamiért kettőt is vettem belőle egyszerre, pedig már a boltban sem voltam oda az illatáért. Nem rossz, de az előző évek téli kiadása szerintem jobban sikerült. Elkenegetem otthon, meg az irodában, de kinti használatra ezt senkinek nem javaslom, annyira nem erős a hidratáló hatása.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Timi1992

2018. január 3.

Átlagos bőrűeknek úgy gondolom elegendő ápolást nyújt télre, kellemes (egyeseknek túlzottan erős!) illatával. De a nap folyamán így is többször kell kenni vele a kezet, hogy puhás legyen. Aki szereti az epres-mandarinos, édeskés illatokat, kedvelni fogja. Érzékeny/száraz bőrűeknek maximum benti használatra alkalmas, egy erősebb hidratáló hatású krém mellett, ami a kinti hőmérséklettől is megóvja a kezet.

Timi1992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

FPiro

2018. január 2.

A táskámban hordom magammal, nagyon szeretem az illatát, jó az állaga is. A tini lányaim ki szokták lopkodni a táskámból, mert szeretik ők is. Jól hidratál, bár én pár órán keresztül éreztem max. a hatását.

FPiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Nicu

2018. január 1.

Nagyon finom narancsos Campino illata van. Könnyű krém, gyorsan beszívódik, hidratál, de sajnos az én extra száraz kezemet többször be kell kennem vele a nap folyamán.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Khadris

2017. december 11.

Csak azért vettem mert akartam valami kifejezetten téli kézkrémet, de nem csalódtam. Egy kicsit lágyabb, mint vártam, hamar beszívódik és finom illata van.(Ugyanezt az illatot vártam a tusfürdőtől is, de az nem ilyen.) Nem érzek hidratálásban különbséget a piros Isanás kézkrémtől, bár ezt az illata miatt többször kenem.

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Helene

2017. december 7.

Nagyon jól hidratálja a kezemet. Igaz az én kezem nincs annyira kiszáradva emiatt csak esténként szoktam használni kézkrémet. Érezni lehet benne a mandarint és valami mást illatot még enyhén, gondolom ez lehetne a szantálfa illata. Ez az illat számomra nagyon is karácsonyi illat :) Reggelre is még érezhető a hatása, igaz akkora már halványabb az illata, de még mindig puha, lágy tapintású, hidratált a kezem. Egy szóval megszerettem és már beszereztem belőle még pár darabot :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

hera96

2017. december 3.

Nagyon finom illata van, jól hidratál viszont nekem kissé lassan szívódik be, és picit zsíros a hatása, de lehet csak én vagyok türelmetlen kivárni, hogy beszívja. De mindent egybevetve ár-érték arányban jó.

hera96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

nikiii.*

2017. december 3.

Számomra a Soliteint kézkrémje volt a non-plus-ultra, viszont a semleges illat és a több, mint fél év használat után szerettem volna kipróbálni valami újat. A Rossmannban nézelődve megláttam ezt az olcsó kis csodát, ami elvarázsolt a kinézetével (néha csak szörnyülködök a női lét hülyeségein), majd pedig az illatával. Minden, ami szantálfa, ide vele. Nem elég, hogy olcsó és isteni az illata, nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után (órai jegyzetelés közben is bekenhetem a kezem és nem maszatolja össze a laptopom, nálam ez a belépőszint), jól hidratál, és fincsi érzés, amikor a kezeimen van. Nagyon, értsd, NAGYON száraz a kézfejem (száraz bőr + bacifóbia), szépen helyrehozza, nem várok el tőle többet. :) Az egyetlen bajom, hogy limitált kiadás, bár októbertől februárig tudnám csak elképzelni magamnak ezt az illatot... De erre az időszakra mindig használnám.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak