Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

hadri

2020. június 12.

Életemben először használtam hideg gyantacsíkot, úgyhogy nincsen viszonyítási alapom. Könnyű volt használni, gyorsan le tudtam vele gyantázni a lábam és a karom. A csomaghoz tartozik 4 ápoló tisztítókendő, evvel le tudtam törölni a bőrömön maradt gyanta maradványokat. Nagyon elégedett vagyok vele, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

zdoreebaba

2020. május 28.

Személy szerint nem használom, de anyukámnak nagyon jól elbánt a lábain lévő szőrökkel. Pillanatok alatt kitépkedte. Ha jól emlékszem volt hozzá nedves kis kendő is, ami a szőrtüsző benövést akadályozta meg. Alapvetően jó és árban sem elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Jansis

2019. augusztus 1.

Több fajta gyantacsik közül ez vált be a legjobban. Egy csikot 3-4x is tudok használni, ugyanolyan effektiv a 3. ill. 4. lehúzáskor is. Mindig ilyet veszek (rózsaszin - gondolom újabb - dobozban).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

madaras

2018. augusztus 28.

Tegnap megvettem a szokásos gyantacsomagomat,amit már rég óta használok. A legtöbb közül ez vált be. De most,hát nem tudom,mintha teljesen megváltozott volna. A gyanta lágyabb,vékonyabb lett,a papír szintén. Mikor feltettem a szokásos módon ahogy korábban használtam,a letépésnél a fél gyanta a papíron maradt,a másik fele meg az ép szőrtelenített felületen,valamint a szőrszálak is. Lehet hogy valamit változtattak rajta?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

writa

2018. augusztus 13.

A 20 db-os kiszerelésből nekem 10 db kellett a két lábszáramra. Egy csík tényleg többször felhasználható, ha kézzel jól felmelegítem, viszont az első húzásra a legerősebb. A hozzá csomagolt olajos kenővel szépen lejön a maradék gyanta. Könnyű vele bánni, tisztán és gyorsan lehet vele dolgozni. De nem minden szőrszálat szed ki, így túl gyakran kell használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

cattitude

2018. július 20.

akciósan vettem, ennyi pénzért korrekt vétel volt. eléggé unom nyáron a borotválást, főleg, hogy az év többi részében meg általában elvagyok szőrös lábakkal is, szóval ez az időszak kicsit megterhelő. még tinikoromban használtam melegítős gyantapatront (semmit se használt kb) meg egyszer voltam kozmetikusnál gyantázáson (nem volt jó élmény), de amúgy inkább elektromos borotvát használok. nekem az összes csíkot el kellett használnom a 2 lábszáramra és a térdemre, mondjuk eléggé hosszú és szőrös is a lábam, szóval nem is nagyon vártam mást. könnyen felmelegíthetőek a csíkok, jól tapadnak, szépen kiszedik a szőrt. a használata nem fájt. az olajos kis kendők maradéktalanul leszedték a maradék gyantát és egész illatosak voltak. sajna másnapra kipattogott tőle a lábam, amire számítottam, mert nagyon fehér, fizikai behtásokra érzékeny bőröm van. a hatása olyan 2 hétig tartott kb, ami egész jó. nem hiszem, hogy újraveszem, annyira azért nem győzött meg, hogy érdemes nyáron otthon gyantázni, de egynek okés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

aalexaa

2018. június 22.

Kezdő vagyok otthoni gyantázásban, de akciósan gondoltam megér egy próbát. Mindkét lábszáram legyantázásához a felét elhasználtam. Többször át kellett mennem egy-egy területen, de így nagyon szép eredményt értem el. Mivel nagyon erős a szőr a lábamon, így nem is a négy hét tökéletes simaság volt a célom, csak untam már, hogy nyári időszakban naponta-kétnaponta kell borotválnom a lábamat. Közel egy hétig tökéletes volt önmagában is, utána pedig elég volt sokkal ritkábban (kb 5-6 naponta) leborotválni a megjelenő pihéket a tökéletes eredményhez. Én ezt vártam, nagyon örülök is neki. Szőrbenövéseket nem okozott és csak mérsékelten ragacsoztam össze mindent. Hiába a sok rossz vélemény, az én esetemben hozta azt, amit vártam, újra is fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

egeresi47

2018. június 14.

Használhatatlan.
Azért vettem meg, mert útba esett a rossmann, de egyszerűen sz@r. Kevés rajta a gyanta, ami utána a lábamon marad. Amit utána csak két kendővel tudom leszedni.
Ne vegyetek :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Használhatatlan.
Ne vegyetek :(

stofareni

2018. május 20.

Az itteni jó vélemények alapján választottam ezt a terméket első ilyen gyantaként. Nekem egyáltalán nem vált be. Használata könnyű, viszont nem használ egyáltalán nekem. Nem hiszem, hogy én rontottam volna el a használatát. Van még belőle úgyhogy még tesztelgetem, de nem nagy reményekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Mamamacica

2018. május 7.

Az egész lábam vörös pöttyös lett, elvétve vérzett is a szőr helyén, fájt tőle a bőröm, ha bármi hozzáért, csípte a víz. Nem tudom hogy ennek ilyennek kell -e lennie. De szerintem nem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.