Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon igénybevett hajra méz és vanília kivonattal.

Nitaka

2020. augusztus 31.

Télen használtam ezt a sampont, a többi évszakban nem szoktam használni, mert akkor már inkább elnehezíti a hajamat. Akkor jól tette a dolgát, használat után puha lett tőle a hajam és a száraz hajvégeket is ápolta, Jól habzik, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

netti1990

2020. április 26.

Nagyon finom,édes,vanília-méz illata van.Jól habzik,jól tisztít.Szép,puha tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

anitaweber1991

2019. október 23.

A hajam szép puha lett tőle, de zsíros maradt, szóval samponként nem jött be! Az illata kellemes, fürödni jól lehet vele! Tusfürdőnek jó, de jobb szeretem a gyümölcsös illatokat, szóval fürdésre elhasználom, de nem fogom újra venni! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

wildrose

2019. július 14.

Kellemes, édes, vaníliás illatú, krémes állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Szívesen használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

radioaktiva

2019. február 7.

Ár-érték arányban rendben van. NEm lesz gyorsabban zsíros a hajam, mióta használom, az illata szuper. Nem bántam meg, h megvettem, de még keresem tovább az igazit. Sampont természetesen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

zsofia16

2019. február 1.

Gyorsan kellett egy sampon, mert az előző szárította fejbőrömet, és hirtelen erre esett a választásom, és nem bántam meg. Selymes, puha lesz tőle a hajam és az illata is szuper. Persze nem marad meg az illata napokig, viszont ennyi pénzért szerintem megéri beruházni rá. Isanás balzsammal és hajolajjal használom és nagyon meg vagyok velük elégedve. Még egy nagy plusz pont, hogy állatkísérlet-mentes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Csutak

2018. november 5.

350 forintért szerintem egy kincs ez a sampon. :) Nagyon jól tisztít és a pakolással ellentétben, nem leszek gombaszagú, miközben használom. A Médea zsíros hajra való samponja kiszárította a hajam végét és ez a kis sampon nagyon jól rendbe hozta. Elég sok sampont kipróbáltam már a zsíros, korpás fejbőrömre és hajtövekre, de eddig szinte mindegyik ki is szárította a hajam. Ez viszont nem. Már önmagában is jó, de a pakolással és a balzsammal együtt szerintem a legszuperebb. Szívből tudom ajánlani mindenkinek.
UPDATE: Sajnos le kell vonnom két csillagot, mert hiába fürdök minden nap és hajmosáskor használom ezt meg hozzá a pakolást, balzsamot, két nap után viszket a fejem a korpától és persze pici pattanások is lesznek a fejbőrömön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

timilla

2018. szeptember 7.

Ez az a sampon, amit soha nem vettem volna meg magamtól, egész pontosan ez az első Balea samponom. A nagynénémnél voltunk pár nap vendégségben, ő használ ilyet, és hirtelen ötlettől vezéreltetve ezzel mostam meg a hajamat. Aztán elámultam - tényleg könnyen kifésülhető, puha lett a hajam annak ellenére, hogy nincs benne szilikon. Több szilikonmentes sampon azon bukott meg nálam, hogy kócmóc és sprőd lett tőlük a hajam. Ennél ennek nyoma sincs. Nem irritálja az érzékeny fejbőrömet, könnyen lemosható, ugyanakkor érződik már vizesen is, hogy van benne valami simító anyag. Megszárítva könnyed és friss a frizurám, simán kibír 3 napot, ami nálam nagy szó. Ez egy váratlan gyöngyszem nevetséges áron, most már nálam is ott lakik a kád szélén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Lory

2018. július 15.

Nálam egy sampon volt a sok közül,nem rontott,nem javított a helyzeten.Tisztítani tisztított,végül is egy samponnak a dolga ez.Az ápolásra,hidratálásra,a problémák megoldására vesszük a balzsamokat,pakolásokat,ápoló kencéket.Az ugyanilyen balzsammal együtt használtam,most fogytak el.Az illata finom vaníliás,nem tolakodó,bár sokáig nem maradt meg a hajon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

lenizsu

2018. július 15.

Teljesen rendbe hozta a hajam ez a termékcsalád . Tavaly egy avonos sampont használtam, azóta nagyon sprőd volt a hajam, rossz tapintású, gubancos, fénytelen. Sok termékkel próbálkoztam, mire ezeket a termékeket megtaláltam. Ez a termékcsalád, sampon a balzsamjával és a hajpakolásával újra fényessé, könnyen kezelhetővé és puhává tette a hajszálakat, a fejbőrön állapota is sokat javult. Főként a hajpakolás emelkedett ki a sorból , de az is igazán, a masik ket termékkel együtt használva adta le az igazi hatását. Köszönöm, Isana! Remélem, sokáig polcokon lesz ez a termékcsalád.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Antioxidánsok: Lysine Hydrochloride
Hidratálók: Niacinamide, Honey, Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol