Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Frissítő illattal.

netti1990

2018. október 13.

Még Fiamnak vettem,de egyszer-kétszer Én is használtam belőle :D Nagyon aranyos csomagolása és finom illata volt :) Jól habzott,tisztított.Nem szárította a bőrt.Zuhanyzás után jó pár ideig lehetett érezni az illatát a bőrön :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Ella

2018. július 30.

Amíg lehetett kapni, addig rengeteget használtam, cuki csomagolás, kellemes illat, megfelelő állagú, nem bőrirritáló tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

redakkrisztinaa

2016. szeptember 19.

Kellemes illata van , nem szárít , jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Kellemes illata van , nem szárít , jól habzik.

blessed

2016. január 10.

Én is ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna le a polcról, pedig nagy és kiadós, jó áron. Az illata engem gumicukorra emlékeztet :) frissítő. Összességében tetszik és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Kremrajongo

2015. december 28.

Karácsonyra kaptam, az illata egyszerűen mennyei! :D
Jól tisztít és habzik, ára kedvező. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Karácsonyra kaptam, az illata egyszerűen mennyei! :D
Jól tisztít és habzik, ára kedvező. :)

siss

2015. november 28.

Semmi extra,de nekem nagyon bejön az illata.Olyan finom!A csomagolás meg csúcs.Jó illat,jó állag,az ára meg nem pénz érte.
Az illatát nem bírnám meghatározni,sokszor olyan érzésem van mintha egy éretlen zöldebb banánra hasonlítana. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Barnás sárga.