Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2019. július 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív ápolás száraz kézre. Az olivás kézkrém kiváló minőségű olívaolajjal és kakaóvajjal. Ez a különleges hatóanyagkombináció pantenollal és glicerinnel hidratáljaa bőrt és megakadályozza a kellemetlen feszülő érzést. A bőr hamar megnyugszik és a krém nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványi anyag mentes és szilikon mentes. Bőrkímélő hatás. Bőrbarát pH-bőrgyógyászatilag tesztelt.

Lovaslany

2021. január 20.

Nagyon jó kézkrém. Viszonylag vastagabb textúrával rendelkezik, viszont pár perc alatt beszívódik. Eleinte ragacsosabb érzetet hagy, így nem érdemes olyankor használni, mikor hamarosan hozzá kell érni valamihez. Viszont nagyon jól hidratál, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Lisana

2020. május 12.

Eddigi egyik legjobb kézkrémem! Kiadós, tényleg ápol. Pár percet persze várni kell, hogy beszívódjon (ezért legtöbbször indulás előtt szoktam használni). Az illata is teljesen rendben van. Nem szeretem a különféle túlillatosított kézkrémeket. Mindennapi de akár csak alkalmi használatra is ajánlom.
Ha valamiért kiadósabb ápolás kell, akkor a piros ureás tesóját használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Ha valamiért kiadósabb ápolás kell, akkor a piros ureás tesóját használom.

mrs.imperator

2020. április 26.

A kicsit ragadosabb fajta krém viszonylag erős illattal - ami egyébként finom, nekem tetszik - elhasznalom meg egynek jó, de a semlegesebb puderes illatu kezkremeket jobban kedvelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 26.

stripedpanda

2020. április 8.

Lekaptam a polcról a boltban, nagyon ki tudnak száradni a kezeim, így mindig kenegetem őket valamivel. Ez is ilyen napközben elhasználgatós kézkrém, nekem tetszik, hidratálja, puhítja a bőröm. Az árát maximálisan megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

nocika113

2020. január 22.

Kb semmire nem való, ideig óráig tart, de fél-1 óra után már jöhet is a következő adag. Az illata is borzasztóan erős, egyetlen pozitívum hogy olcsó, de 500 forintért pl a Naturland kézkrémei már kenterbe verik. Én személy szerint nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Nymphea

2020. január 5.

Bizton állíthatom, hogy az egyik legfantasztikusabb kézkrém, amit valaha próbáltam, pedig elég nagy függő lévén rengeteget kipróbáltam már. Nagyon olcsó és óriási mennyiséget kapunk ezért (jelenleg 133 ml-es kiszerelést árusítanak azonos árért) és télen a húzodózó bőrt szépén megnyugtatja. Pont annyira zsíros, amivel még jól beszívódik de táplál is. Illatra is isteni. Kedvenc kézkrémem lett egy TBS-es kézkrémmel együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

rtteszvesz

2019. szeptember 17.

Ár-érték arányban megfelelő, pláne ha akciós. Nekem ez bevált, nem tolakodó az illata, és kellően hidratált is nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak