Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zarka85, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kamillával, B5 Pro-vitaminnal és glicerinnel ápolj a kezet és nyugtatja a bőrt. Gyorsan beszívódik  és nem hagy zsíros érzetet maga után. Ph-bőrbarát.

Kiscsillag5

2015. július 12.

Nagyon jó kis krém, megkedveltem. Olcsó, jól hidratál, hamar beszívódik és kellemes az illata. Ezt várom el egy kézkrémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Ophelia

2015. március 19.

SOS-be kellett valami, úgyhogy megvettem ennek a mini verzióját. Praktikus, a legkisebb táskában is elfér, és nem tör rám a pánik, hogy nincs nálam semmi krém amikor kéne. Tetszik az illata, jobban mint a kamillás Baleáé, viszont kissé zsíros érzetű, nem szívódik be túl gyorsan. De 200 Ft-ért teljesen elégedett vagyok vele, nem vártam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Berniii

2015. február 24.

A nagy akció ideje alatt (ami még most is tart) ruháztam be erre és még másik 2 társára, az olívásra és a q10-es krémre. A három közül talán ez a leggyengébb, de még így is meg vagyok vele elégedve. Néha olyan, mintha még további krémezést igényelne a kezem a használata után, viszont lábkrémként is kipróbáltam és úgy is remekül szuperál. A héten megyek további utánpótlásért, hisz majdhogynem jobb lábápoló, mint az itthoni lábkrémjeim nagy része. Így is jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

hena

2015. február 21.

A mostani 200 forintos akcióban vettem, ennyiért nagyon megérte. Kellemes, nekem picit púderes illata van, gyorsan beszívódik, napközben is simán el lehet kenegetni, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

felicity

2015. február 20.

Szerintem ez a legjobb illatú az isanas kézkrémek közül. Kicsit lehetne sűrűbb is, télen nem elég naponta csak egyszer használni. Nekem bevált, jó illatú, olcsó (200 Ft volt), és nem hagy zsíros érzetet. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Drea

2015. január 17.

Én a kis utazó mini terméket használom, ami életmentő volt a munkahelyemen. Bele tudom csempészni a zsebembe és magammal hurcolni. Egy tubuskát már el is fogyasztottam, így időszerű volt az utánpótlás beszerzése.
A csomagolás szerint táplálja a száraz, repedezett kéz bőrét, és véd a káros külső hatások ellen, valamint nyugtatja és regenerálja a bőrt.
Tapasztalataim szerint mindez igaz is, nekem tökéletesen bevált. Kellemes, de nem túl erős az illata, könnyen beszívódik és azonnal puhábbá varázsolja a bőrt, valamint hűsíti is a viszkető felületet.
A maga 200 forintját mindenképp megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

A maga 200 forintját mindenképp megéri.

anibaby1992

2014. november 14.

Olcsó, könnyű állagú és az illata is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Olcsó, könnyű állagú és az illata is elég jó.

Scatty

2014. október 18.

Kellemes, jó állagú krém, viszonylag gyorsan beszívódik, finom az illata. Hagy egy kis zsíros érzetet maga után, de ezt leszámítva megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Luca33

2014. szeptember 6.

Gyorsan kellett valami a hirtelen kiszáradt kezemre, és nem akartam drágát és nagyot venni, mert nagyon nehezen fogynak nálam a kézkrémek, szóval megvettem az úti kiszerelést. Jó az állaga, szépen terül, egész jól be is szívódik. A szaga sem annyira szörnyű, mint vártam. Amiért nem fogom többé megvenni, és amiért eleve nem is akartam, azok az összetevői, mert natúr krém párti vagyok. Mindazonáltal 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

dobo.letti

2014. június 13.

Régebben használtam estére. Puha volt tőle a kezem, szerettem az illatát, pénztárcabarát. Csak azért cseréltem le, mert szeretem váltogatni a krémeket, de ebből 2 tubusos és egy tégelyes is elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Polyglycerin-3
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.