Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Különleges tusolási élményt nyújt. Ápoló összetétele segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát. Vegán.

mujerconfused

2019. szeptember 20.

Ez volt a nyári tusfürdőm, nagyon kókuszos és nagyon olcsó, mást nem vártam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

96viktoria

2019. május 23.

Szerintem nagyon jó tusfürdő, kellemes illattal és nem bánom, hogy nem az a “természetes kókusz illat”...tusolás közben és utána is tök selymes a bőröm ettől 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

zskwaap

2019. május 11.

Az illata kifejezetten tetszik, nagyon friss és üde. Viszont turbó gyorsasággal fogy, nagyon híg és így ömlik ki a tubusból...ilyen gyorsan szerintem még egy tusfürdőm sem fogyott el..így inkább maradok a krémesebb állagúaknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

kékvelúrcipő

2019. május 2.

Imádom a kókuszos cuccokat, de ez valami förmedvény. Műanyagkókusz SZAG. Nem, nem illat még véletlenül sem, ez SZAG. És amilyen a murphy törvénye jól beveszi magát a bőrömbe. Rengeteg kell belőle, hogy valamennyire tisztítson is és folyik mint a víz. Vágom a centit, hogy mikor fogy már el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Ennie86

2019. március 22.

Coconut, coconut, and more f..king coconut! Minden kell aminek valaha is köze volt/van a kókuszhoz! :)
Nekem tetszik ez a tusfürdő. Nagyon kellemes az illata, szerintem nem mű és nem gagyi. Igazi nyári finomság. Az én bőröm megőrizte az illatát tusolás után is. Persze lightos formában. Jól habzik, engem nem szárított (pedig érzékeny a bőröm). Ennyi pénzért szerintem bőven jó ez a tusi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

MrkAnita

2019. február 24.

Komolyan fel kell tegyem a kérdést magamnak, hogy mégis mi volt az ami arra késztetett, hogy ezt a terméket megvásároljam?
Ok, az illata úgy önmagában szaglászva elmegy, nem egy hűha élmény, de nem is rossz, olyan kis kellemes, lightos, nem túl édes, nem túl intenzív, leginkább olyan semmilyen. Nem nagy meglepetés, hogy egyetlen másodpercig sem marad meg a bőrön zuhazány után.
Rettenetesen folyós, konkrétan ömlik a flakonból, ennek mondjuk megvan az az előnye, hogy legalább gyorsan elfogy.
Közepesen habzik, átlagosan tisztít, kicsit szárít. Sajnos tényleg semmi pozitívumot nem tudok mondani róla, gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate