Isana  Kräuter Shampoo Kamille & Salbei

Isana

Isana Kräuter Shampoo Kamille & Salbei

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és könnyen zsírosodó hajra kamilla és zsálya kivonattal.

TimiEger

2019. október 26.

Vicces, hogy ez a 300 forintos sampon többet tud mint a 1000+ foribtosak amiket eddig kipróbáltam. 3 nap után is érezni az illatát, nagyon selymes és könnyű lett tőle a hajam. Tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Fairy0124

2019. október 17.

Egész jó kis sampon ez... Könnyű tőle hajmosás után a hajam, és végülis három naponta elég megmosnom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

zsoxcore

2019. július 14.

Szuper sampon, olykor-olykor visszatérő termék nálam. Olcsó, tökéletesen teszi a dolgát. Szépen tisztít, jól habzik, kellemes az illata, nem zsírosítja, nehezíti el a hajam, bár a hajvégekre kell utána balzsam. Megkockáztatom, hogy minimális szinten kitolja a hajmosások közti időt. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Annai

2019. július 1.

Próbaként vettem egyet, gyógynövényes - gondoltam hátha. De nagyon szárazzá tette a hajamat még balzsam után is.
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Biztosan nem veszem újra.

Alida8

2019. április 16.

Hát ez a sampon hú meg ha az árához képest... szépen tisztít, jó balzsam mellett nem szárítja szét a hajvégeket. Kellemes az illat, jól habzik. általában már a 2. napon olyan zsíros a hajam töve, hogy a 3. napon bujkálok az emberek elől, mert lusta vagyok 2 naponta hajat mosni... ezzel simán 4 napig kibírja a hajam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Csutak

2018. szeptember 8.

Így első benyomás alapján csodálatos. Már mosás közben sokkal könnyebbnek éreztem a hajam, ahogy leöblítettem a habját. És most, hogy meg is szárítottam, még jobb az egész érzés. :) Ennyit számít, hogy van-e szilikon a cuccban vagy nincs. Még nem tudom, hány napig fogja így bírni a hajam, de megelőlegezem neki az öt csillagot. Ráadásul az ára is szuper. UP: Közben egy ideig hanyagoltam, mert hirtelen sok lett a hajamnak, de mégis visszatértem hozzá, mert a H&S szétszárította a fejbőrömet és a hajvégeket, viszketett és korpás is volt, ez meg rendbeszedte szépen. <333 Marad az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

javi

2018. június 13.

Utazó méretben vettem meg, ki akartam próbálni, mert gyorsan zsírosodó hajjal vagyok "megáldva". Az árához képest elég jó, két naponta szoktam hajat mosni, de már a második napon is lapos a hajam. Ezzel még a harmadik nap is úgymond elfogadható volt (plusz egy kis szárazsamponnal). Ez meglepett, mert nekem eddig egyik zsíros hajra való sampon se jött be. Az illata nyugtató, nem erős. A hajvégeimet viszont szárítja, és ez az, ami miatt nem fogom újravenni, nem hiányzik a festett hajamnak a plusz strapa. Továbbra is keresem a csoda-sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Vanesszaeszter

2018. június 7.

Nem rossz kis sampon, nagyon alaposan tisztít, jól habzik, kellemes gyógynövényes illata van, ami kissé erős lehet az érzékeny orrúak számára. A hajam kevésbé zsírosodott tőle és szépen csillogott, viszont ahogy előttem is írták iszonyúan szárat, ezért még balzsammal is féltem a hajam tőle, nem fogom újravenni, de nem rossz, olcsó és nagy a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Kicsmacs

2018. május 1.

Iszonyuan szarit. A hajam olyan volt tole mint a sepru.
Most a cien meddel mosom es a balzsam ua, ossze se lehet hasonlitani. Szoval ez a sampon a ludas.
Le is lapitja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Iszonyuan szarit. A hajam olyan volt tole mint a sepru.
Le is lapitja a hajat.

little.shana

2018. április 29.

Az illata nagyon kellemes, enyhén gyógynövényes, olyan, amilyenre számítottam. Az állaga olyan, mint a Baleás olcsó samponoknak, amiket szintén szeretek. Eddig egyszer mostam vele hajat és nem sok változás történt. Kellemes, friss lett tőle a hajam, nem zsírosodott hamarabb és nagyon jól kifésülhető volt, ami nálam fontos. Cserébe nem volt extrán dús, de ezt nem is ígéri. Összességében elégedett vagyok, később tervezek update-et írni, de első benyomásra egy abszolút korrekt sampon kaptam remek ár-érték aránnyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Salvia Officinalis Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.