Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 666ordinarygirl, az összetevőket feltöltötte: Bogiz, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

PinkMcFreeze

2018. január 30.

Nagyon szerettem, sokat vettem belőle régebben (: Mindig olyan jó kedvre derített a gyümölcsös illat (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Meloca

2017. szeptember 21.

Nagy csalódás volt! Bőrön teljesen más az illata, nem habzik, túl folyékony!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nagy csalódás volt! Bőrön teljesen más az illata, nem habzik, túl folyékony!

nikisch

2016. május 9.

Mivel érzékeny a bőröm, nehezen vettem rá magam, hogy megvásároljam. De az illata miatt kihagyhatatlannak bizonyult. :D szerencsére semmi irritációt és kiütést nem okozott, viszont az illatát nem sokáig érzem magamon, bár az áráért nem elvárás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

autumn90

2016. április 25.

Nagyon jó illata van, olcsó is. Viszont borzalmasan kiszárította a bőrömet, az eddig bevált testápolóm sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

mujerconfused

2016. április 20.

Átlagos, nem szárít, az illata egy kicsit furi, ennyi pénzért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Átlagos, nem szárít, az illata egy kicsit furi, ennyi pénzért jó.

kicsinyuszi88

2016. március 31.

Akciósan jutottam hozzá nevetséges áron, úgyhogy ahhoz képest pláne meg vagyok elégedve vele. Jól habzik, jól tisztít és nagyon friss, gyümölcsös illata van, nem is szárítja ki a bőrömet, mi mást is akarhatnék még egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

tunderke0102

2016. március 3.

Átlagos. Habzik, finom az illata de nem tartós. Akciósan 199Ft-ért vettem, ár érték arányban kiválló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Zsokaa

2016. január 12.

Átlagos tusfürdő. Az illata jó. A bőrt nem szárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Átlagos tusfürdő. Az illata jó. A bőrt nem szárítja.

SofiHarper

2016. január 4.

Olcsó, szeretem az illatát, a katjes yoghurt gumicukor jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

Olcsó, szeretem az illatát, a katjes yoghurt gumicukor jut róla eszembe.

kamkam

2015. december 11.

Nem hagyott bennem maradandó élményt, de elhasználtam. Nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Nem hagyott bennem maradandó élményt, de elhasználtam. Nem rossz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Forrás: ITT