Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BBE, Módosítva: 2021. január 27.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kurkuma és kókuszkivonatot tartalmazó hidratáló komplex-szel kényezteti bőrét. A gazdag formula kókuszolajjal intenzíven ápolja a bőrt és kellemes bőrérzetet kölcsönöz. A természetesen ragyogó, friss kinézetért. Mikroplasztik mentes összetétel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Soraya

2021. szeptember 2.

Nagyon kellemes, jól hidratáló maszk, finoman lágy illattal. A sárga színe egyáltalán nem színezi el a bőrt, vízzel szépen lemosható. Irritációt nem okozott, szerette a bőröm. Már többször újravásároltam, és nem bántam meg. Továbbra is újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

kaposztamester

2021. április 9.

Engem is megijesztett hogy sárga maradok , de egy alapos arclemosás után rendben van . Egyénként jó kis termék , pihe puhaságot nekem hozta .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Bahar

2021. január 28.

Nagyon szeretem a Rossmann saját márkás maszkjait, legyen az fátyolmaszk vagy az alábbi maszkhoz hasonlóan, krémes, felkenős típusú.
Így nagyon megörültem, amikor végre láttam, hogy érkezett egy kis újdonság is!
Egyből megvettem, szeretem a kurkumát és a kókuszt is, mind illatban, mind összetevőként is látni.
Az előző kommentálóhoz sajnos nem tudok csatlakozni, nekem az illata nem tetszik, a régi nagymamis rúzs illatára hasonlít.
Viszont a textúrája szuper, gazdag... és nagyon jól hidratál.
Szerintem újra fogom venni, lehet még az illatával is megbékélek.

Gyors Update:

Sárga maradt a fejem ... 😁 szóval a fel nem szívódott pakolást tényleg le kell törölni... vagyis nekem ez most így sikerült, hogy sárga maradt az arcom bizonyos részeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Így nagyon megörültem, amikor végre láttam, hogy érkezett egy kis újdonság is!
Viszont a textúrája szuper, gazdag... és nagyon jól hidratál.
Szerintem újra fogom venni, lehet még az illatával is megbékélek.

Gyors Update:

BBE

2021. január 22.

Az eddigi legfinomabb - karamellás, kókuszos - illatú arcmaszk, amit valaha próbáltam. Idáig egy alkalommal használtam, csodát egyből persze nem tett, az aknékat nem tűntette el, hiszen nem is erre való. Viszont az arclemosóm miatt enyhén szárazzá vált arcomat máris hidratálta és semmilyen bőrirritációt nem okozott. Az ára és persze a hihetetlenül finom illata miatt egy próbát megér. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glucose, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.