Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Testpermet citrom és menta illattal.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Talán még 2017 nyarán vettem, és még mindig majdnem tele van, ez talán jelenthet valamit... Szerintem egy az egyben olyan illata van, mint a szúnyogriasztónak, borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

cooleva

2017. május 31.

Én élek-halok a citromos dolgokért, főleg nyáron..amin megláttam, gondolkodás nélkül a kosaramban landolt! :-) Egyáltalán nincs ablaktisztító, sem légfrissítő szaga. Igazi citromos! Örömmel fogom elfújkálni, a flakon is cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

eniko04

2017. május 30.

Citrom és menta? Hát ennek egy leheletnyi menta illata sincs, csak citrom. Abból is egy rosszabbik fajta... Inkább ablaktisztító szagú... De gondoltam sebaj, azért nyáron elfújkálom majd valahogy, utána meg csinálok saját testpermetet a flakonjába. Aztán eszembe jutott, hogy van itthon borsmenta illóolajam, úgyhogy csepegtettem bele és izgatottan próbáltam ki újra, de még mindig semmi menta illata nem volt... Azért másnap újra próbáltam és akkor már érződött a menta is benne és így sokkal jobb, sokkal szívesebben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

anetta.filip

2017. május 16.

Kifújáskor vizes citromos fagyi illatú, pár perc elteltével azonban átmegy egy citromos-vegyszer szagba, nekem konkrétan a Lidl-ben kapható W5 általános tisztítókendő illatát juttatja eszembe, bár igazából mindegy is, mert körülbelül 10 perc után, màr csak a bőröm közvetlen közelében érezni.:-)
Jómagam ugyan nem bántam meg, hogy megvettem, de csak a cuki csomagolás és a fújkàlás élménye miatt, illetve amiatt, mert testpermetgyűjtő vagyok. Valószínűleg újrahasznosítom majd a csomagolását egy itthon gyártott citromfüves testpermethez, ahhoz szuper lesz, lehet mentát is teszek bele.;)
Sehogysem tudom azt mondani rá, hogy jó, maximum csak azt, hogy egynek jó, s egészen biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Romanadvoratrelundar

2016. szeptember 18.

Szerettem a tusfürdőt, nyárra tökéletes illata volt, ezért nagyon örültem, hogy lett belőle testpermet. Egyből vettem is kettőt, mert úgy jobban jött ki árban. Hát, nem kellett volna... Az illata nagyon minimálisan hasonlít a tusfürdőhöz, sokkal inkább egy vécéillatosítóhoz. Testpermetként jól funkcionál, és a csomagolása is aranyos, de átverve érzem magam az erős szag miatt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Luca2013

2016. szeptember 10.

A csomagolását nagyon szeretem,nagy kiszerelés testpermethez képest de sajnos én mindig megszívom és a kupakok nem maradnak a helyükön és ez miatt hamar elfogy nálam mert táskában kifújkálja magát.Az illata mentás és limos de inkább a limot lehet érezni mintsem a mentát nyáron használtam tökéletes volt jó frissítő de én mondjuk a menta miatt többet vártam tőle valami olyasmi illatot pl.mint a baba tusfürdő ami szintén mentás limos olyan mojito illatút vártam de ez inkább simán limos.A csomagoláasa nagyon édes és cuki.Tartóssága egy ideig megvan de mint sok testpermet ez se örök életbiztosítás inkább mindig ott volt a táskámban és ha nem éreztem az illatát inkább befújtam vele.Összeségében én szeretem a citromos illatokat csak én mást vártam tőle,de szerintem semmi esetre sem légyírtó stb illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

marta.kisasszony

2016. július 16.

A csomagolasa nagyon cuki es ha kifogy a lotyi, szerintem megtartom, mert jol hasznosithato. A tusfurdot nem ismerem, a permet engem valamiert a szunyogirtora emlekeztet, igy nem szomorkodom, hogy limitalt kiadas. Husiteni viszont tenylrg husit, igy jar a 2 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol