Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Citrom illattal. Nedvességet megkötő panthenollal. Természetes mentaolajjal. Ez a krémtusfürdő különösen friss tusolási élményt nyújt számodra

mandarina

2017. november 12.

A kedvenc nyári tusfürdőm volt! Minden fürdésnél feldobott a friss illata, cuki csomagolása. Még akkor vettem, amikor nem kezdett bele a Rossmann a nagy áremelési mániájába...600 Ft-ot bőven megért, de a karamellás tesóját valószínűleg drágábbért is megveszem majd télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

borb.biaa

2017. augusztus 24.

Emlékszem, tavaly megvettem a málnás változatát, azt imádtam is. Amikor ezt megszagoltam a Rossmannban, akkor ennek is kellemes, mojitosnak tűnt az illata, így meg is vettem. De ez rettenetes. :D Elnézést kérek mindenkitől, aki szereti (kicsit meglepett amúgy a sok pozitív értékelés), de ennek borzasztó, szúrós, műcitromos szaga van, egyáltalán nem olyan az illata, mint a mojitonak. Mondjuk szerencsére nem tartós, illetve nem is csinál semmi kárt a bőrben, nem szárít, meg semmi ilyesmi, de megvenni biztos, hogy nem veszem meg még egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Boombapple

2017. augusztus 5.

Régóta szemezgettem ezekkel a cuki csomagolású tusfürdőkkel. A nyár miatt erre esett a választásom és valószínűleg a málnásat megveszem ősszel.
Nagyon frissítő ez a csípős citromos - mentolos illat és zuhanyzás alkalmával kellemesen hűsítő. Nekem nagyon bejövős. Minden évszakara van egy fajta ebből, így azt hiszem, egész évre el tudom magam látni különböző, cuki csomagolású tusfürdőkkel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

noriri

2016. december 3.

Még amikor bevezették új termékként, akkor vettem meg. Azóta bővült a család Miss Karamellával, ha jól láttam, de őt már meg sem veszem, pedig megszimatoltam a boltban és finomnak tűnt az illata. Mint, ahogy ennek is, csak sajnos nem tartós és ápolni pedig egyáltalán nem ápol. ha valakit azért érdekelné. Mondjuk nem is szárít kifejezetten. Nagyon bőséges adag. A menta miatt én csak nyáron használom el a maradék fél dobozt, de már kicsit szeretném, ha elfogyna, mert ennél sokkal sokkal jobb tusfürdők vannak. Igazán nagy kár, hogy ez a nagyon fincsi illat nem marad meg a bőrön, de nem is illatozza be a fürdőszobát használatkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

namii

2016. október 22.

A glamour napokon vettem akciósan, a cuki üveg és szép szín miatt. :D Az illata is fantasztikus, teszi a dolgát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

bvril

2016. augusztus 19.

Naagyon jó citromillata van, kicsit talán már csípős is (ami nem baj). Jó vele kiszakadni a szokásos édes vagy "tusfürdő illatú" tusfürdők világából.
A textúrája kellemes.
A csomagolás szép, de úgyis kidobom, így meg csak sajnálni fogom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

A textúrája kellemes.
A csomagolás szép, de úgyis kidobom, így meg csak sajnálni fogom. :(

Dius89

2016. április 10.

Engem is csomagolás fogott meg, nagyon cukik a minták rakta :) Kellemes frissítő, citromos illata van, kevés is elég, jól habzik, de valahogy utána nincs meg az az igazi kellemes, sima bőr érzetem, ezért 4 csillag csak. A flakon lehet megtartom és más tusfürdőt öntök bele majd :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

GNóri

2016. március 15.

Télen szokás szerint betáraztam az édes, krémes illatú tusfürdőkből, amiket már a végére eléggé meguntam, így egy friss illatú tusit kerestem. Nagyon tetszik az illata, friss, hűs, de ami külön tetszik benne, hogy igazi citrom illata van, nem olyan gagyi szintetikus, édeskés citrom illat. A rajzok pedig tényleg baromi cukik, főleg Mr. Mint, tusolás közben mindig felvidít:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

anitaanett

2016. február 28.

Engem a csomagolása fogott meg, azok a cuki rajzok rajta. :D Igazából nem vagyok oda se a citromos, se a mentás dolgokért. Nem szárítja a bőrt és remekül tisztít, valóban frissítő élmény vele tusolni, viszont az illata nagyon nem tetszik már. Nincs semmi bajom vele, de már alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Vitaminok: Panthenol